ОГОЛОШЕННЯ! Про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території для будівництва санаторно-оздоровчого комплексу на земельній ділянці (кадастровий номер 4611500000:01:011:0052) розташованій за адресою вул.Т.Шевченка,9

Згідно розпорядження міського голови №216-р від 28.07.2020р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» з 29.07.2020р. по 29.08.2020р. Замовник детального плану - Трускавецька міська рада, розробник - ТОВ “Інститут “Градпроект”, згідно рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №56 від 09.07.2020р. «Про розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою вул.Т.Шевченка, 9».

З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86), в холі Трускавецької міської ради по вул.Бориславська,2 і на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пояснювальна записка

Схема розташування території у планувальній структурі

Викопіювання з генерального плану м.Трускавця (фрагмент генерального плану)Викопіювання з генерального плану м.Трускавця (фрагмент генерального плану)

План існуючого використання території, суміщений зі схемою 

Опорний план. Опрацювання

Проектний план ДПТ

Схема організації руху транспорту