ОГОЛОШЕННЯ! Про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території під рекреаційне житло на земельній ділянці, яка перебуває у власності ТОВ “Мерет” в с.Модричі (ділянка к/н: 4621284900:01:003:0148)»

          Згідно розпорядження міського голови №140-р від 19.04.2021р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» з 20.04.2021р. по 20.05.2021р. Замовник детального плану - Трускавецька міська рада, розробник - ФОП Лопушанський М.Р., згідно рішення Модрицької сільської ради №647 від 26.08.2020р. «Про надання дозволу на виготовлення детальних планів території під рекреаційне житло на земельних ділянках, які перебувають у власності ТОВ “Мерет” в с.Модричі».

           З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86), на офіційному сайті Трускавецької міської ради та в приміщенні колишньої Модрицької сільської ради за адресою: с.Модричі, вул.Шкільна,39.

       Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Опорний план

План використання території зі схемою планувальних обмежень

План червоних ліній

Пояснювальна записка

Схема організації руху транспорту та пішоходів

Схема інженерних мереж

Схема інженерної підготовки території

Фрагмент генплану с.Модричі

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок