252-р. Від 01.06.2017 року "Про продовження терміну конкурсу на кращий проект реконструкції “Меморіального комплексу радянських воїнів” на “Меморіальний комплекс пам”яті загиблих захисників Вітчизни у всіх війнах за волю України” у м. Трускавці"

                                       Трускавецька міська рада

Львівської  області

МІСЬКИЙ   ГОЛОВА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  01  червня  2017р.       № 252-р

        

Про продовження терміну конкурсу

на кращий проект реконструкції

“Меморіального комплексу радянських

воїнів”  на “Меморіальний комплекс пам”яті

загиблих захисників Вітчизни у всіх

війнах за волю України” у м. Трускавці

         Відповідно до ст.31, пп. 19,20 п. 4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.5 Закону України “Про основи містобудування”, ч.2 та 3 ст.33 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.1999р., керуючись наказом Держбуду України, Мінкультури України від 30.11.2004 р. №231/806 “Про затвердження Порядку спорудження (створення) пам'ятників і монументів”, постановою Кабінету Міністрів України №2137 від 25 листопада 1999 р. “Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів”, рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №20 від 17.01.2017р. «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на кращий проект реконструкції “Меморіального комплексу радянських воїнів на “Меморіальний комплекс пам”яті загиблих захисників Вітчизни у всіх війнах за волю України” у м.Трускавці (робоча назва), складу журі конкурсу, проведення конкурсу», розпорядження міського голови №17-р від 23.01.2017р. “Про оголошення конкурсу на кращий  проект реконструкції “Меморіального  комплексу радянських воїнів” на  “Меморіальний комплекс пам”яті  загиблих  захисників Вітчизни у всіх  війнах за волю України” у м.Трускавці” та враховуючи Протокол №1 від 23.05.2017р. засідання журі відкритого конкурсу :

  1. Продовжити термін проведення відкритого конкурсу  на кращий проект реконструкції “Меморіальний комплекс радянських воїнів”  на “Меморіальний комплекс пам”яті загиблих захисників Вітчизни у всіх війнах за волю України” (робоча назва) по вул.Дрогобицькій у м. Трускавці  до 31.08.2017р.

       2. Відділу інформаційного забезпечення надати оголошення  про продовження  терміну відкритого конкурсу на офіційному сайті та в бюлетні «Голос Ради» Трускавецької міської ради. 

       3. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на заступника міського

голови О.Балицького.

            Міський голова                                                                А.Кульчинський