№ 261-р від 02 червня 2017 року Про надання дозволу на проведення вуличної торгівлі

clip_image002.jpg

УКРАЇНА

 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  02 червня  2017 р.                                                                  № 261-р

Про надання дозволу на

проведення вуличної торгівлі

Керуючись пп.20, п.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції комісії по торгівлі, побуту, громадському харчуванню та виділенню місць для організації вуличної торгівлі (протокол № 8 від 23.05.2017р.)

Надати дозвіл на реалізацію сувенірів з лотків по вул. Суховоля, в районі кафе «Злагода» терміном до 31 серпня 2017р. наступним суб’єктам підприємництва:

  1. Явір Л.М., Васурчак О.І., Голінка Т.М., Роїк О.П.,Тараріна І.Г.,Савіна О.М., Ластовецька Л.А., Дідух І.А., Швець А.М., Іваник М.І., Олар В.А., Нечай Н.В., Старікова Л.С.
  2. При задіянні найманих працівників суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані оформити з ними трудовий договір та виплачувати зарплату не нижче законодавчо встановленого розміру.
  3. Діяльність здійснювати згідно Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених Постановою КМУ № 833 від 15.06.2006 року та Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України № 369 від 08.07.1996р.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський голова                                                                          А. Кульчинський