269-р. Від 12.06.2017 року "Про організацію пізнавально-оглядової екскурсії по Прикарпатті (м.Мукачево, Закарпатська обл.)"

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від «12» червня 2017 р.                                                                                     269

Про організацію пізнавально-оглядової екскурсії по Прикарпатті

(м.Мукачево, Закарпатська обл.)

На виконання Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016р. № 148 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки», відповідно до міської цільової соціальної програми роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2016-2020роки, яка прийнята рішенням сесії Трускавецької міської ради від 25.04.2017р. №537, керуючись пп.20 п.4ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,з метою ознайомлення з історією, культурою рідного краю та проведення змістовного відпочинку дітей влітку:

1.Трускавецькому міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Н.Онаць) організувати 14 червня 2017року пізнавально-оглядову екскурсію у м.Мукачево,Закарпатська обл. для сімей, що знаходяться під соціальним супроводом ТМЦСССДМ та дітей, які відпочивають в пришкільних таборах з денним перебуванням м. Трускавець та здобули перемогу в іграх, конкурсах.

2.Фінансовому управлінню (М.Федоричак) виділити кошти  на забезпечення проведення пізнавально-оглядової екскурсії ум.Мукачево,Закарпатської обл.за рахунок коштів, передбачених Трускавецькому міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на програми і заходи (Додаток №1).

  1. Затвердити список групи пізнавально-оглядової екскурсії ум.Мукачево,Закарпатська обл.:

 - діти, які відпочивають в пришкільних таборах з денним перебуванням м. Трускавець та перемогли в іграх, конкурсах (Додаток №2).

Міський голова                                                   Андрій Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок