253-р. від 01.06.2017 "Про створення системи моніторингу споживання енергоресурсів у закладах освіти, культури, виконавчого комітету Трускавецької міської ради та комунальних підприємств"

УКРАЇНА

 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


від01 червня2017 р.  № 253-р

Про створення системи моніторингу споживання енергоресурсів у закладах освіти, культури, виконавчого комітету Трускавецької міської ради та комунальних підприємств

http://www8.city-adm.lviv.ua/icons/ecblank.gif

На виконання Меморандуму про партнерство щодо запровадження систем енергетичного менеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ між Держенергоефектиності та Львівською обласною державною адміністрацією від 27 квітня 2017 року, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. “Про затвердження плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах”, ДСТУ ISO 50001:2014 “Енергозбереження. Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанова щодо використання”та з метою збору інформації про споживання енергії закладами освіти, охорони здоров'я, культури для аналізу факторів, які суттєво впливають на це споживання, а також контролю та звітності за ефективністю використання енергоресурсів:

  1. Призначити начальників відділуосвіти, культури, управління житлово-комунального господарства і будівництва, завідувача господарськоюслужбою виконавчого комітету Трускавецької міської радита директорів комунальних підприємств відповідальними за впровадження комплексу заходів з енергоефективності у закладах та установах, що знаходяться у їх підпорядкуванні.
  2. Відповідальним особам за впровадження комплексу заходів з енергоефективності у закладах та установахдо 09.06.2017р.:

2.1. Призначити своїми наказамиособу відповідальну за енергетичний менеджмент, а також збір і своєчасну подачу інформації про споживання енергоресурсів підпорядкованими закладами, установами та організаціями, включивши ці функції в їх посадові обов’язки.

2.2. Надіслати в відділ залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги управління розвитку міста копії наказів, додатково вказавши номер контактного телефону та електронну адресу особи, призначену відповідальною за збір і подачу інформації про споживання енергоресурсів.

  1. 3. Відповідальним особам визначених п. 1 та п. 2 цього розпорядження брати участь у проведенні семінарів – навчань щодо впровадження комплексу заходів з енергоефективності у закладах та установах міста.
  1. Відповідальний за виконання цього розпорядженняпризначити відділ залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги Трускавецької міської ради.
  2. 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Ткаченка О.О.

 

 

Міський голова                                         А. Кульчинський