У вересні цього року відбулась реорганізація Трускавецької державної нотаріальної контори

 Про це повідомляє Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України «Про реорганізацію Трускавецької державної нотаріальної контори» № 3220/5 від 13.09.2021 реорганізовано Трускавецьку державну нотаріальну контору шляхом приєднання до Бориславської державної нотаріальної контори. Відповідно до наказу Бориславська державна нотаріальна контора є правонаступником відповідної реорганізованої державної нотаріальної контори.
 Як зазначають у Міністерстві юстиції припинення в результаті реорганізації Трускавецької нотаріальної контори шляхом її приєднання до Бориславської, не спричинить шкоди громадянам, оскільки вказана ДНК знаходиться у Дрогобицькому районному нотаріальному окрузі, де функціонує Бориславська та Перша Дрогобицька державні нотаріальні контори, в яких працює 2 державних нотаріуса та здійснюють нотаріальну діяльність 36 приватних нотаріусів з яких 5 приватних нотаріусів зареєстровані безпосередньо в м. Трускавець.
 Також, у повідомленні ЗМУ Міністерства юстиції йдеться про те, що в зв’язку з реорганізацією архів та документи нотаріального діловодства Трускавецької державної нотаріальної контори буде передано до Бориславської державної нотаріальної контори, що створить умови для безперешкодного оформлення спадкових справ громадянами, оскільки такі не будуть передаватись до Львівського державного нотаріального архіву.
 Бориславська державна нотаріальна контора знаходиться за адресою м. Борислав, площа Ів.Франка, 3, тел. (03248) 5-43-61.
Перша Дрогобицька Державна нотаріальна контора знаходиться за адресою м. Дрогобич, вул. Гончарська, 11 тел. (03244) 2-05-31, (03244) 3-71-75.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок