previous arrow
next arrow
Slider

Працює бюджетна комісія

Депутати розглянули проект рішення «Про погодження Інвестиційної програми ТОВ "Трускавецький водоканал" на 2018-  2019 роки».

Як розповів Віктор Марченко, директор «Трускавецького водоканалу» у проекті закладені кошти на встановлення системи диспетчеризації, що дасть економію 509 тисяч гривень. Також необхідно замінити насосний агрегат на станції 1-го підйому, аби економити електроенергію на 800 тисяч гривень щомісяця. Для виявлення витоків, крадіжок, а відповідно економії коштів при закупці води, у Водоканалі планують встановити лічильники на водопроводах перед початком населених районів міста. Передбачаються кошти на закупівлю засувок. Таким чином, ввівши інфестиційну складову в тариф, «Трускавецький водоканал» планує підняти ціну для споживачів на 1 гривню, а це дасть можливість стримати, в подальшому, стрімке зростання тарифу на воду в Трускавці. Слід зазначити, що ціна на воду не впливає на соціально незахищених громадян, які користуються пільгою чи субсидією. 

На комісії були озвучені й інші варіанти забезпечення інвестиційної складової: виділення коштів з бюджету міста та надання коштів «АльфоюПлюс» співзасновником водоканалу. Проект рішення не отримав одноголосної підтримки і був направлений на розгляд сесії.

Депутати також обговорили проект рішення «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу із визначення приватного партнера по проекту «Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології)» по вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці». Як доповіла Ольга Сегер, начальник управління комунальної власності в рамках програми не передбачена приватизація приміщення, щомісяця проводитиметься виплата Міській лікарні за користування приміщенням. Депутати вирішили перенести рішення на розгляд сесії.

Підтримали депутати проект рішення Про підготовку та подання клопотання щодо оголошення природної зони м.Трускавця курортною територією державного значення.

         Крім того, на комісії розглянули проекти рішень:

«Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей демобілізованих учасників антитерористичної операції, дітей з сімей загиблих учасників АТО та дітей-сиріт або дітей позбавлених батьківського піклування на 2019 р.».

Про надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбов- ців, які брали безпосередню участь в АТО.

Про затвердження Програми залучення безробітних осіб до громадських робіт щодо інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботи з документацією на 2019 рік.

Про затвердження Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців

м. Трускавця на 2018-2020 рр. в новій редакції.

Про затвердження Комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю м.Трускавця на 2019-2021 роки.

Про погодження інвестиційної програми розвитку ДП «Комунальник Плюс» ТзОВ «Комунальник 1» на надання послуг зі збирання та перевезення побутових відходів на території м. Трускавець на 2018-2023 роки.

Про внесення змін до рішення міської ради № 737 від 20.12.2017р. "Про затвердження міської програми "Комплексна міська програма фінансової підтримки об’єднань співвлас-ників багатоквартирних будинків м.Трускавець на 2018-2020 роки".

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Трускавця» Раймунду Ярошу.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок