previous arrow
next arrow
Slider

На бюджетній комісії розглянули питання партнерства міста та ТОВ «Трускавецькі Лікувальні Води» для спільної роботи, експлуатації мінеральних джерел

 Як повідомив Андріан Копинець, керівник юридичної служби ПрАТ «Трускавецькурорт», підприємство має намір продати гідро мінеральну базу ТОВ « Трускавецьким Лікувальним Водам» за 8 млн грн, але сюди не входить бювет. Бювет буде передаватись другим етапом. Корпоративні права на підприємство зараз залишаються за ПрАТом. Якщо місто входить своєю часткою (500 тис. грн), тоді корпоративні права становитимуть 50/50%. 

 За словами Андріана Копинця мета - створити незалежне підприємство, яке буде займатись видобутком Нафтусі. Й це відбудеться незалежно від того чи місто співпрацюватиме чи ні.

 Депутати звернулись до керівників ПрАТу з проханням надати документальне підтвердження намірам, а також доповнити документами щодо економічного аналізу новоствореного ТОВ «Трускавецькі Лікувальні Води». Відтак до проекту внесли доповнення, які повинні юридично убезпечити співпрацю.

 Також в обговоренні зазначили, що місто має визначитись з метою співпраці з ТОВ «Трускавецькі Лікувальні Води», адже, сьогодні, найважливішим завданням є можливість впливати на ситуацію з видобутком Нафтусі, і сюди входить: нагляд за бюветами, якістю води та, загалом, впливати на майбутнє і розвиток ГРЕСу.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок