Бювет відкриють після оприлюднення відповідного дозволу Кабміну

 Сьогодні, 15 травня, в рамках підготовки до чергової сесії Трускавецької міської ради відбулося засідання двох профільних депутатських комісій.

 На комісії з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери, молодіжної політики розглядалося всього лише одне питання: «Про представлення до присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України» І.С.Стасика». Його доповідала керуюча справами ТМР Олена Петранич. В роботі комісії взяли участь секретар ради Наталія Пономаренко, депутати Микола Сеньків та Михайло Кіселичник.

 Натомість на земельній комісії розглянули біля семи десятків питань. Два з них доповідав начальник відділу містобудування архітектури і містобудування Зіновій Кушнір, інші 67 – начальниця управління містобудування, архітектури та землеустрою Оксана Плахтій. В роботі комісії взяли участь міський голова Андрій Кульчинський, секретар ради Наталія Пономаренко, депутати Юрій Наконечний, Анатолій Стародуб, Михайло Малащак, Андрій Кісак, Руслан Цехмейстер та Іван Герльовський.

 На засіданні комісії також були присутні декілька осіб, чиї питання розглядалися. Так, зокрема, представник ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» Тарас Бакай розповів про реконструкцію центрального бювету та площі перед ним. За його словами, вже вкладено 300 тисяч доларів у реконструкцію. Площа перед бюветом буде перетворена у громадський простір з Wi-Fi, лавочками, шаховими столиками, будуть висаджені дерева.

 Головне питання, яке хвилює дуже багатьох – коли ж відкриють бювет у Трускавці? Тарас Бакай відповів, що бювет відкриють після того, як Кабінет Міністрів України ухвалить відповідне рішення щодо зняття карантинних обмежень. Відпускати мінеральну воду для санаторіїв підприємство може і швидше.

 Також Тарас Бакай повідомив які саме роботи здійснюються та планують здійснюватися в бюветі всередині та зовні, та запевнив, що готовий надати візуалізацію оновленого бювету та площі перед ним на наступній сесії міськради.

 Сесія розгляне ряд питань про поновлення договору оренди земельних ділянок для ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» 21 травня. В депутатів не виникало сумнівів щодо того, що новому добросовісному інвестору слід йти назустріч і договори оренди слід поновлювати. Щодо термінів, то тут думки міських обранців розділилися – від 1 року до 10. Зрештою, це питання, як і всі інші, розглядатиме сесія, котра і прийме відповідні рішення. Адже рішення комісій носять тільки рекомендаційний характер.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок