Запровадження комплексної послуги «Е-малятко» обговорили на комісії з питань регламенту

 Сьогодні, 17 червня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування та ЗМІ. Участь в роботі комісії взяли секретар ради Наталія Пономаренко, депутати міської ради Іванна Кенц-Березюк та Олена Савченко, керуюча справами міськвиконкому Олена Петранич та директор Центру з питань надання адміністративних послуг (ЦНАП) Ганна Дорошенко.

 Першим комісія розглянула питання «Про доповнення до додатку рішення міської ради від 30.07.20169р №1467 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.07.20116 №246 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП у новій редакції».

 Мова йде про додання до переліку послуг ЦНАПу комплексної послуги «Е-малятко» (входить 6 окремих послуг): реєстрація народження, реєстрація місця проживання дитини, видача ідентифікаційного коду з внесенням його у свідоцтво про народження та базу демографічного реєстру України, посвідчення багатодітної дитини у випадку народження третьої чи наступної дитини в сім`ї, призначення державної допомоги тощо. Послуга «Е-малятко» планується ввести у всій Україні, для цього потрібні рішення сесій місцевих рад, тому це питання розглядатимуть і на сесії Трускавецької міської ради.

 Батьки матимуть можливість отримати послугу «Е-малятко» в ЦНАПі або відділі РАЦС. Послуга є безкоштовною, тільки за реєстрацію місця проживання потрібно сплатити 13 грн. 60 коп.

 Інше питання, яке розглянула комісія – «Про внесення змін до структури виконавчих органів Трускавецької міської ради». Зміни стосуються управління містобудування, архітектури та містобудування, а саме відділу землекористування цього управління, який буде розформований. В результаті невеличкої і потрібної реорганізації чисельна кількість штатних одиниць у міськвиконкомі не збільшиться. Як зазначила Олена Петранич, після адмінреформи та створення ОТГ буде здійснено перегляд структури виконавчого органу місцевого самоврядування.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок