Програма оздоровлення та профілактики мешканців Трускавця буде розглянута на сесії

 Сьогодні, 22 червня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна. Вів засідання голова комісії Андрій Остапчук, секретар комісії – Олег Карпин. Участь в роботі комісії взяли міський голова Андрій Кульчинський, секретар міської ради Наталія Пономаренко, депутати Василь Вовчанський, Тарас Матолич, Богдан Габшій, Юрій Яворський, Роман Бучкович, Зоряна Домбровська, Анатолій Стародуб, Ігор Стасик.

 Першим розглянули питання «Про затвердження Програми оздоровлення та профілактики мешканців Трускавця мінеральними водами курорту». Доповідав його головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» Ігор Стасик. Мова про безкоштовну «Нафтусю» для трускавчан, яку вони зможуть приймати для лікування чи профілактики за скеруванням свого сімейного лікаря. На ІІ півріччя 2020 р. на ці потреби буде виділено 50 тис. грн. з місцевого бюджету. Кожен потребуючий трускавчанин зможе приймати цілющі води Трускавця двічі на рік по 14 днів. Як зазначив депутат Богдан Габшій, тих, хто періодично вживає «Нафтусю» для лікувальних чи профілактичних цілей, серед місцевих мешканців не так вже й багато.

 Міський голова Андрій Кульчинський нагадав депутатам, що безкоштовний безпосередній доступ до «Нафтусі» для мешканців Трускавця виявився неможливим після звернення Лева Грицака в Антимонопольний комітет України. Через це звернення за порушення антимонопольного законодавства АМКУ оштрафував ТОВ «Трускавецькі лікувальні води». Тож тепер для забезпечення мешканців міста безкоштовними лікувальними водами нашого курорту доводиться шукати обхідний шлях методом прийняття Програми оздоровлення та профілактики мешканців.

 З питання функціонування цієї Програми було багато дискусій, зрештою, вирішили ще раз обговорити її на сесії.

 Кілька питань на комісії доповідала начальниця управління комунального майна Ольга Сегер: «Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунального майна», «Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунального майна Кравчук О.», «Про передачу основних засобів з балансу виконавчого комітету Трускавецької міської ради на баланс ТзОВ «Трускавецький водоканал», «Про затвердження Положення про комісію з питань проведення конкурсу з визначення інвестора-забудовника для виконання комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», «Про проведення комплексної реконструкції кварталу (мікрорайону) застарілого житлового фонду». Зокрема місто передає водоканалу камеру відеонагляду питного водосховища на вул. Городище.

 Тему водоканалу продовжив виступ начальника УЖКГіБ Сергія Максимича при розгляді проєкту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради №1691 від 14.04.2020р. «Про затвердження міської цільової Програми із забезпечення діяльності ТзОВ «Трускавецький водоканал» на 2020 рік».

 Останнім розглянули проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради № 1699 від 14.04.2020 року “Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради № 789 від 30.01.2015року “Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Трускавця”, який доповідав начальник фінансового управління Микола Федоричак. Це технічне рішення, яке має спростити процес звільнення окремих категорій підприємців міста від сплати єдиного податку на два місяці карантину (квітень-травень). Після одноголосної підтримки питання членами комісії порядок денний було вичерпано.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок