На сесії розглянуть секвестр бюджету

 Сьогодні, 15 липня, відбулося чергове засідання бюджетної комісії Трускавецької міської ради. Головував на засіданні голова бюджетної комісії депутат Андрій Остапчук. Участь в засіданні взяли секретар міської ради Наталія Пономаренко, депутати Богдан Габшій, Зоряна Домбровська, Олег Карпин.

 Головним питанням, яке депутати розглянули на профільній комісії, стала доповідь начальника фінансового управління Миколи Федоричака «Про внесення змін до показників бюджету міста Трускавця на 2020 рік».

 Якщо в І кварталі 2020 року бюджет Трускавця було перевиконано, то вже за і півріччя його недовиконання становить 20,2%. В грошовому еквіваленті це більше 18 млн грн. Причина цілком зрозуміла – пандемія коронавірусу, карантин, повне закриття всіх готельно-санаторних та інших закладів, невиплата зарплат, а відповідно непоступлення в міський бюджет ПДФО та інших видів податків, в тому числі місцевих податків і зборів. Коронавірусна криза показала, що головними наповнювачами бюджету Трускавця є санаторії, готелі та інші оздоровчі і відпочинкові заклади, де люди працюють легально та отримують зарплату.

 На сесії, яка пройде 23 липня, депутатам запропонують провести секвестр бюджету, який полягатиме в урізанні видатків на суму біля 30 млн грн. Зменшення фінансування торкнеться фактично всіх галузей – освіти, культури, медицини, органів управління, навіть соціального захисту. Та найбільше уріжуть загальноміські програми і проєкти УЖКГ, зокрема по благоустрою міста – на 16 млн. Є й такі програми, які не чіпатимуть, а фінансування там проводитиметься, як і раніше – до таких належить програма «30 на 70» для ОСББ. Детальніше про цифри урізань міських видатків можна буде говорити після відповідного ухвалення рішення сесії.

 На комісії були розглянуті й інші питання, зокрема щодо звільнення від орендної плати орендарів комунального майна, які орендують в КП «Парк курортний», змін в Бюджеті громадських ініціатив, розгляд заяви мешканців будинку № 7 на вулиці Скоропадського щодо встановлення на їхній прибудинковій території дитячого майданчика.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок