Бюджетна комісія розглянула п’ять питань

 11 вересня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна. Участь в роботі комісії взяли депутати Роман Бучкович, Богдан Габшій, Олег Карпин, Андрій Остапчук, секретар міської ради Наталія Пономаренко.

 На комісії було розглянуто та підтримано п’ять питань. Перше – про внесення змін до міської цільової Програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру на 2020 рік – доповідав начальник 7 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту Василь Несенюк. Мова про кошти на додаткове спорядження пожежників, зокрема термостійкі чоботи, легеневі автомати, без яких пожежники не можуть зайти в підвальні чи задимлені приміщення, шуруповерти для зняття шиферу та інші речі, які не так дорого коштують, але держава на них гроші в повному обсязі не дає. Ціна питання – біля 68 тис. грн.

 Комісія одноголосно підтримала затвердження Програми соціальної політики окремих категорій мешканців м. Трускавця на 2018-2020 роки в новій редакції, яку підготувало управління праці та соціального захисту населення. Було розглянуто і зміни в соціальних програмах Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (побутова хімія, овочі на зиму та продуктові набори для сімей воїнів АТО). Чисто технічним було питання про участь в конкурсах, на які управління розвитку подає проєкти з енергоефективності двох дитсадків та школи.

 Найбільшу зацікавленість присутніх викликала доповідь начальника фінансового управління ТМР Миколи Федоричака «Про внесення змін до показників бюджету м. Трускавця на 2020 рік». Передусім зміни пов’язані з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати з 01.09.2020 р. Це тягне за собою збільшення видатків. Також мова йшла про преміювання педагогічних працівників до Дня Вчителя.

 Всі підтримані бюджетною комісією п’ять питань будуть розглянуті на черговій сесії міської ради, яка відбудеться наступного четверга, 17 вересня.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок