Розпочали роботу депутатські комісії

 Депутати Трускавецької міської ради працюють не тільки на пленарних засіданнях, але і в профільних комісіях. У цьому скликанні їх сформовано п’ять, і три з них вже розпочали свою роботу. Так, 10 грудня відбулися засідання бюджетної, земельної та туристично-курортної комісій. Якщо бюджетна та земельна комісії діяли у всіх каденціях, то постійна комісія з питань туризму, розвитку курорту, рекреації, міжнародної співпраці, інвестицій та інформаційної політики є новою, сформованою відповідно до вимог часу. Адже курорт Трускавець у зв’язку з коронавірусом та карантином переживає непрості часи, і тема залучення відпочивальників та застосування інноваційних технологій задля розвитку курорту і всієї територіальної громади є однією з пріоритетних для чинної влади Трускавця.

 Перед депутатами на кожній комісії виступила секретар міської ради Наталія Пономаренко, котра ознайомила їх з принципами діяльності в профільних постійно діючих комісіях ради.

 Кожна з комісій, котрі засідали 10 грудня, обрала керівні органи.

 Головою постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна став Анатолій Стародуб (фракція «Європейська Солідарність»), його заступником – Андрій Гнідан (фракція «ВО «Батьківщина»), секретарем – Галина Клепач («Голос»). До складу комісії входять Богдан Габшій (ВО «Свобода»), Роман Бучкович (КУН), Зоряна Домбровська («За майбутнє») та Мирон Флюнт («Громадянська позиція»). Оскільки Мирон Флюнт переходить на роботу у виконавчі органи влади (заступник міського голови та в.о. старости с. Модричі), то його місце в депутатському корпусі та у бюджетній комісії займе інший депутат від «Громадянської позиції» (прогнозовано Андрій Остапчук). На засіданні бюджетної комісії депутати одноголосно підтримали внесення змін до міської цільової програми підтримки КП «Редакція міського радіомовлення» на 2020 рік (дофінансування на суму 4 300 грн. для зарплат за грудень бухгалтера та звукорежисера радіо), але відправили на доопрацювання міську цільову програму підтримки КП "Редакція міського радіомовлення" на 2021 рік. Депутати зауважили, що готові підтримати фінансування ФМ-станції, але хочуть бачити весь кошторис витрат.

 Участь в бюджетній комісії взяли міський голова Андрій Кульчинський, його заступник Святослав Стефанків, ряд депутатів, котрі не є членами комісії. Начальник фінансового управління ТМР Микола Федоричак ознайомив депутатів з принципами бюджетної політики, шляхами наповнення бюджету, поняттями його балансу, дефіциту, профіциту, секвестру тощо.

 Земельна комісія Трускавецької міської ради (постійна комісія з питань землекористування, містобудування та благоустрою) є найбільшою і складається з 8 осіб. Головою комісії обрано Юрія Наконечного (фракція «ВО «Свобода»), секретарем – Іванну Кенц-Березюк («За майбутнє»). До складу комісії також входять Михайло Малащак («Громадянська позиція»), Андрій Кісак (КУН), Михайло Галик («ЄС»), Ярослав Грицак («ВО «Батьківщина»), Іван Герльовський та Тарас Матолич (обидва з фракції «Слуга народу»).

 Однією з найменших по кількісному складу є комісія з питань туризму: голова – Сергій Чурбанов («Слуга народу»), заступник – Руслан Пристай (ВО «Свобода»), секретар комісії – Марія Настьошин («Голос»). Її сьогоднішнє засідання було доволі плідним та конкретним.

 Через брак кворуму не змогла зібратися комісія з питань житлово-комунального господарства. Про час її засідання буде повідомлено додатково. Комісія мала розглянути важливе для міста питання водопостачання.