Буде нова техніка

 18 серпня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва, інженерних комунікацій та екології.  Провів засідання депутат Любомир Пасемко. Участь в роботі комісії взяли секретар міської ради Наталія Пономаренко, заступник міського голови Олексій Балицький, депутати ТМР Дмитро Данчишак та Марія Настьошин, староста с. Станиля Павло Пасічник, керівники структурних підрозділів (двох управлінь) міськвиконкому Сергій Максимич та Ольга Сегер, доповідачі від двох комунальних підприємств Назар Веретка та Василь Струбіцький, заступник начальника 7 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області, майор Іван Сидорак.

 Комісія розглянула господарські питання, зокрема про надання дозволів комунальним підприємствам «Парк курортний» та «Трускавецьсвітло» на придбання техніки. Мова про автогрейдер, який би слугував для розчистки доріг в зимовий період та ремонту в літній, екскаватор, вишку для виконання робіт щодо зовнішнього освітлення тощо. Назар Веретка, Василь Струбіцький та Олексій Балицький пояснили необхідність такого придбання та бонуси від лізингу (20% компенсує держава).

 Також комісія підтримала прийняття цільової програми фінансової підтримки ГО «Пожежне братство» в частині зміцнення матеріальної бази добровільної пожежної дружини в с. Орів.

 Інші питання стосувалися діяльності ТОВ «Трускавецький водоканал» та КП «Трускавецьвода», зокрема щодо передачі комунального майна в господарське управління підприємству та інше.

 Головуючий на комісії Любомир Пасемко висловив задоволення, що комісія попрацювала оперативно та продуктивно, і що громада матиме поповнення у господарській техніці, а сільські дороги отримують шанс бути доглянутішими. Бо, на жаль, зимове обслуговування райавтодором дороги Дрогобич-Довголука здійснювалося за залишковим принципом.