На початку вересня Трускавець прийматиме поважних гостей на Форумі місцевого самоврядування

 18 серпня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна. Її провів голова комісії, депутат Анатолій Стародуб. Участь в роботі бюджетної комісії взяли секретар ради Наталія Пономаренко, заступники міського голови Олексій Балицький та Святослав Стефанків, керуюча справами міськвиконкому Олена Петранич, депутати Галина Клепач, Андрій Гнідан, Андрій Остапчук, Роман Бучкович, Зоряна Домбровська, керівники відділів та управлінь міськвиконкому, очільники комунальних підприємств.

 Депутати підтримали пропозицію виділити 306 393 грн. для справного функціонування добровільної пожежної дружини в с. Орів та надати дозвіл на закупівлю у лізинг техніки для комунальних підприємств «Парк курортний» і «Трускавецьсвітло» (на загальну суму біля 12 млн. грн.).

 З метою підтримки позашкільної освіти в селах нашої громади підтримано пропозицію відділу освіти ввести три додаткові педагогічні ставки в позашкільні навчальні заклади. Педагоги працюватимуть безпосередньо в селах.

 Підтримано було і зміни до Положення про Громадський бюджет громади та вступ Трускавця до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку», співзасновником якої є Львівська обласна рада. Асоціація проведе 2-3 вересня у Трускавці на базі готелю «Міротель» черговий Форум місцевого самоврядування, на який мають приїхати найвищі посадові особи, у тому числі прем`єр-міністри України та Польщі. Це буде додатковою промоцією нашого курорту, вважають депутати.

 За пропозицією депутата Андрія Гнідана депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління ТМР Миколи Федоричака як вирішується проблема з інсуліном. Від завтра аптеки видаватимуть інсулін хворим згідно з рецептами, і це є прикладом того, що місцева влада важливі питання тримає на контролі і знаходить вихід навіть з дуже непростих ситуацій. Нагадаємо, що фінансування інсуліну для хворих на цукровий діабет здійснюється з державного бюджету, а кошти розподіляються між територіями обласним департаментом з питань охорони здоров`я.

 В цілому бюджетна комісія попрацювала злагоджено та на совість. Всі питання порядку денного було розглянуто протягом години часу.