Діти - в пріоритеті!

 Під кінець робочого дня в Трускавецькій міській раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування. Провів засідання голова комісії, депутат Андрій Тріщук. Участь в роботі комісії взяли секретар ради Наталія Пономаренко, керуюча справами міськвиконкому Олена Петранич, депутати Ігор Стасик та Андрій Степаненко, керівники відділів міської ради.

 На комісії розглянули більше десятка питань, в основному зі сфери освіти та культури.

 Введення трьох ставок у позашкільній освіті має на меті започаткувати гурткову роботу в селах, причому таку, якої бажають учні та батьки. Як каже начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик, одна вакансія стосуватиметься спорту, дві інші – краєзнавства, танців чи інших галузей, які будуть цікавими сільським дітям.

 Відкриються і додаткові інклюзивні класи (для дітей з додатковими освітніми потребами, наприклад з інвалідністю) – в двох міських школах та в школі с. Доброгостів.

 Ще одне питання стосувалося харчування учнів пільгових категорій. З 1 жовтня зміниться меню, і вартість обіду становитиме не 18, а 30 гривень, але незрівнянно покращиться якість компонентів. В тих випадках, коли з об’єктивних причин не вдається забезпечити повноцінне гаряче харчування учнів пільгових категорій, їхнім батькам компенсуватимуть цю послугу у грошовому еквіваленті.

 Підтримано перейменування Доброгостівської музичної школи та внесення змін до Статуту як цього закладу, так і ДЮСК «Спортовець». Це суто технічні питання – зміни до статутних документів вносяться задля приведення їх до відповідності із чинною нормативно-законодавчою базою України.

 А наостанок на комісії розглянули питання присвоєння почесного звання «За заслуги перед містом» для спортсменки Олександри Хоменець та воїн АТО, громадського діяча Романа Гарасим`яка.