Допомогти сім`ям загиблих воїнів АТО – наш святий обов’язок

 26 серпня відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування. В роботі комісії взяли участь секретар ради Наталія Пономаренко, депутати Андрій Тріщук, Володимир Стецівка, Андрій Степаненко, начальниця управління праці та соціального захисту населення ТМР Віра Ільницька, староста с. Уличне Мар`яна Мазурик, директор та головний бухгалтер КП «Редакція міського радіомовлення».

 Комісія одноголосно підтримала питання, які були розглянуті, а саме щодо внесення змін в рішення Трускавецької міської ради № 82 від 17.12.2020р «Про затвердження Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців Трускавецької міської територіальної громади на 2021рік», про надання одноразової матеріальної допомоги вдові учасника бойових дій, який брав безпосередню участь в АТО, про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради № 83 від 17.12.2020р «Про затвердження Комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік», про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради від 28.01.2021р № 123 «Про надання адресної грошової допомоги особам з інвалідністю» та про внесення змін до міської цільової програми підтримки КП «Редакція міського радіомовлення» на 2021 рік.

 Голова комісії Андрій Тріщук зазначив, що підтримати радіо, яке ступило на шлях революційних змін після започаткування ФМ-мовлення – це обов’язок депутатів, адже ФМ-радіо популяризує Трускавець, веде мовлення в Інтернет-просторі і слухають його через мережу Інтернет як вихідці з Трускавця, так і відпочивальники, котрі мають сентименти до нашого курорту, який повернув їм здоров`я.

 А депутат Володимир Стецівка наголосив, що ми однозначно повинні підтримувати членів сімей тих, хто віддав за Україну своє життя. Тож потрібно не обмежуватися одноразовою допомогою вдові загиблого воїна, котра самотужки виховує двох сиріт, а й подумати про сприяння їй у наданні відповідного статусу, який би покращив важке матеріальне становище цієї сім`ї.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок