Чим привабити слухача: казками, Подерв`янським чи виступами депутатів?

 В рамках підготовки до ХХ чергової сесії Трускавецької міської ради 30 серпня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна. Провів засідання голова бюджетної комісії Анатолій Стародуб. Участь в роботі комісії взяли секретар міської ради Наталія Пономаренко, депутати Андрій Гнідан, Галина Клепач, Зоряна Домбровська, Марія Настьошин, Андрій Тріщук, Ярослав Грицак, староста с. Уличне Мар`яна Мазурик.

 На комісії було розглянуто освітні, соціальні та медійні питання, доповідали їх головний спеціаліст відділу освіти ТМР Руслан Гуняк, начальниця управління праці та соціального захисту населення ТМР Віра Ільницька, директор КП «Редакція міського радіомовлення» Євген Кіт.

 Якщо освітній та соціальний блоки пройшли комісію практично без обговорення, то розгляд питання «Про внесення змін до міської цільової програми підтримки КП «Редакція міського радіомовлення» на 2021 рік» затягнувся. Депутати Андрій Гнідан та Анатолій Стародуб наголошували на тому, що комунальне радіо повинно працювати ефективніше, залучати кошти рекламодавців і краще працювати над контентом. Особливо дісталося на горіхи директорові радіо від депутата Андрія Гнідана за ранкові казочки в ефірі. Депутат впевнений, що вже краще пускати Леся Подерв`янського або ж запрошувати на прямі ефіри депутатів – це буде цікавіше для трускавчан та гостей, аніж казочки для найменших у ранковий пройм-тайм.

 Все ж депутати одноголосно погодилися з думкою, що ФМ-радіо потрібно підтримати, а працівники радіо (ведучі, журналісти, бухгалтер, звукорежисер) повинні працювати на повну ставку і отримувати не по 3,5 тисячі гривень, як зараз, а дещо більше. Тож на завтрашній сесії до питання радіо депутати обов’язково повернуться.