До уваги організацій з розвитку підприємництва та неформальних ініціативних груп підприємців міста Трускавець

 Запрошуємо взяти участь у Школі організацій з розвитку підприємництва (1-й компонент: “Розвиток завдяки співпраці”), що реалізується Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з CIVITTA. Участь в навчанні безкоштовна.

 Подати заявку можна до 17 березня за посиланням: bit.ly/shkola_orp_apply.

 Школа має на меті формування нових та розвиток існуючих організацій з розвитку підприємництва у невеликих містах та ОТГ. Завдяки програмі, організації зможуть краще розуміти та професійно представляти інтереси малого та середнього бізнесу, працювати над активним залученням підприємців до місцевого економічного врядування, налагодженням діалогу між владою та підприємцями та покращенням місцевого бізнес-середовища.

 Учасниками можуть стати неурядові організації та неформальні ініціативні групи з невеликих міст або ОТГ (з населенням до 100 000 осіб), що працюють у сферах адвокації, правозахисту, консультування, розбудови зв’язків для малого та середнього бізнесу. Організатори планують відібрати щонайменше 25 учасників з 15+ міст / громад з усієї України.

 В рамках програми учасники дізнаються, як організаціям з розвитку підприємництва долучитись до місцевого економічного врядування та формування місцевої підприємницької екосистеми, отримають необхідні знання про ефективне управління організацією та розбудову партнерських мереж, розроблять ключові послуги та проєкти, дізнаються про залучення фінансування. Окрім того, учасники Школи організацій з розвитку підприємництва отримають індивідуальну менторську підтримку та можливість залучити грантове фінансування до $ 7 000 на реалізацію власних ініціатив, спрямованих на підтримку розвитку малого та середнього бізнесу у вашому місті.

 Деталі за посиланням: bit.ly/shkola_orp.

Раді відповісти на Ваші запитання за адресою [email protected] або телефоном +38 (050) 729 7075.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *