Адмінреформа наближається до завершення, формат Трускавецької ОТГ визначено

 12 листопада в сесійній залі Дрогобицької районної ради відбулося засідання робочої групи з питань проведення адміністративно-територіальної реформи у Львівській області. Було представлено проєкт, згідно якого на Дрогобиччині буде утворено 5 об`єднаних територіальних громад (ОТГ): Дрогобицька, Бориславська, Трускавецька міські та Меденицька і Східницька селищні. Головував на засіданні перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

 Бурхливе обговорення проєкту тривало дві з половиною години. Найбільше баталій точилося щодо конфігурації Бориславської, Східницької та Дрогобицької ОТГ, були пропозиції створити окремі Стебницьку міську, Рихтицьку сільську та Підбузьку селищну ОТГ.

 Трускавець на засіданні представляли міський голова Андрій Кульчинський, секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, депутати міськради Віра Сазонова, Михайло Малащак, Мирослав Мицько, Микола Сеньків, Руслан Цехмейстер, Анатолій Стародуб, громадські активісти, журналісти. Були присутніми і представники влади та громадські діячі сіл, котрі ввійдуть до Трускавецької ОТГ. Трускавчани та орівчани взяли участь у дискусії щодо адмінреформи та майбутнього формату Трускавецької ОТГ.

 Згідно Перспективного плану, який буде подано до Кабінету міністрів України та Верховної ради України до кінця 2019 року, Трускавецька міська ОТГ займатиме площу 198,8 кв.км. та включатиме місто Трускавець, села Модричі, Станиля, Доброгостів, Уличне, Орів, Бистрий та Зимівки. Індекс податкоспроможності згідно розрахунків на 2020 рік – 0,884, один з найвищих в області. Кількість депутатів ОТГ становитиме 34 особи. В селах замість сільських голів будуть старости. Вибори до Трускавецької ОТГ пройдуть після завершення адміністративно-територіальної реформи в 2020 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *