“Котельня від «Еко Оптіма» – хороший приклад реалізації інвестиційних проектів у Трускавці”, – Олексій Балицький – заступник міського голови

На території санаторію «Перлина» (Військовий) урочисто відкрили одну з найсучасніших твердопаливних котелень в Україні. Інвестиційний проект реалізувала компанія «Еко-Оптіма», яка регіоні вже відома своїми пректами в Самборі- сонячною електростанцією  та 2 вітряними електростанціями в Старому Самборі. Планується ще зведення вітрової електростанції в селі Орів.

«В Україні компанія «Еко-Оптіма» займається розробкою та впровадженням  відновлювальних екологічно-чистих  джерел енергії, створення генеруючих потужностей з використанням енергії: вітру, сонця, води, біомаси. Котельня яка тепер є у Трускавці, немає аналогів в області, вона велика і всі процеси тут по-максимуму автоматизовані.  Для спалювання використовуємо дерев’яну стружку з пилорам. Облаштування такої котельні обійшлося в 6 з лишнім мільйонів гривень. Разом з тим використовуючи, власне таке альтернативне тепло, в  рік матимемо значну економію на опаленні санаторію», – розповів Мирон Терех представник компанії «Еко-Оптіма».

Компанія, яка вклала кошти в будівництво котельні сьогодні є інвесторм, який продаватиме теплову енергію санаторієві. За попередніми підрахунками, окупиться така котельня за 6-7 років. А економія на опаленні приміщень санаторію має скласти 1 мільйон гривень в рік за помірної зими.

«Для Трускавця це якісний приклад будівництва котелень на твердому паливі, якого у нас вкрай бракує. Окрім того, що в такий спосіб здешевлюється ціна на опалення, ця технологія дозволяє мінімізувати шкідливі викиди в навколишнє середовище»,- зазначив Олексій Балицький, заступник міського голови Трускавця. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *