Представництво Європейського Союзу в Україні шукає партнерів для реалізації ініціативи «Дні кар’єри в ЄС»

 Представництво Європейського Союзу в Україні реалізовує ініціативу «Дні кар’єри в ЄС», яка відбудеться в 15 різних містах України в 2019 році. Для реалізації заходів в межах проекту Представництво ЄС в Україні розшукує партнерів серед органів державної влади, вищих навчальних закладів, представників бізнес-середовища та інститутів громадянського суспільства.

 Критерії відбору партнерів для заходу: – наявність необхідних приміщень та обладнання для проведення заходу; – можливість залучення щонайменше 400 учасників; – можливість залучення місцевої влади та інших зацікавлених сторін; – спроможність забезпечити висвітлення заходів у ЗМІ; – забезпечення участі засобів масової інформації; – проведення прес-брифінгів та висвітлення в соціальних мережах. Формат проведення «Днів кар’єри в ЄС» у 2019 році передбачатиме проведення заходів в рамках проекту у 15 провідних вищих навчальних закладах. Для їх проведення серед усіх кандидатів буде відібрано 15 громадських організацій. Програма кожного заходу включатиме: – панельну дискусію «Професії майбутнього: чому слід інвестувати час зараз?»; – 2-3 тренінги на тему побудови кар’єри (написання резюме та мотиваційного листа, самопрезентації, співбесіди, запуск власного бізнесу, запуск нових компаній; – ярмарок вакансій, де місцеві компанії зможуть взяти на роботу молодих фахівців.

 Для долучення до проекту, отримання додаткової інформації просимо звертатися до Представництва ЄС в Україні (контактна особа пані Вікторія Давидова, [email protected]) або безпосередньо до координатора проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» Ірини Диби ([email protected] , 098 5422 863).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.