Цьогоріч у Трускавці збудують новий водогін та насосну станцію

 Торік Трускавець реалізував перший етап співпраці по програмі «Nakopa», яка фінансується з коштів федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, в питанні фінансування реконструкції системи міського водопостачання. За кошти програми (208 тис. 807 євро) керівництво міста спільно з експертами галузі розробили план покращення якості питної води в місті.

 Участь Трускавця у програмі «Nakopa» стала можливою завдяки співпраці Трускавця та німецької землі Ватлінген (угоду про партнерство трускавецький міський голова Андрій Кульчинський та бургомайстер Ватлінгену Вольфган Грубе підписали у червні 2018 року).

 «Сьогодні нас сприймають, як відповідального та серйозного партнера. Минулого року ми отримали відзнаку за зразкове партнерство з Ватлінгеном, бо виконали всі умови співпраці та втілили в життя заплановані проекти. Чимале значення для наших партнерів має те, що наше співробітництво ми прописали у Стратегію розвитку Трускавецького субрегіону. Це наш меседж про довгострокові відносини, – розповідає трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, – наступний крок – будівництво нового водогону, нової насосної, вироблення ПКД на нову фільтраційну станцію. В планах нова очисна станція».

 Фінансування відбуватиметься за принципом 90/10, де основну частину витрат покриватиме грант, а 10% дофінансовуватиме місто, загальна загальна сума проекту – 23 млн. грн., сума гранту на 2019 рік – 6 млн.грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *