У Трускавці стартували заходи до Дня Захисника України

 14 жовтня Україна на державному рівні відзначає День Захисника Вітчизни. На цей день також припадають День українського козацтва, День створення УПА та релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. У Трускавці пройде ряд заходів з нагоди свята.

 Старт святкуванням поклало нагородження учасників командно-особистих змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки, яке відбулося 10 жовтня в Будинку учнівської творчості Трускавця. У змаганнях взяли участь команди з трьох шкіл міста та Будинку учнівської творчості. Грамоти командам та найкращим стрільцям вручала головний спеціаліст відділу у справах сім`ї, молоді та спорту ТМР Наталія Карпович.

 Участь у нагородженні з нагоди Дня українського козацтва взяли заступник Гетьмана Українського Реєстрового Козацтва Володимир Саратовський, заступник голови Спілки ветеранів України, голова Спілки офіцерів Львівської області Андрій Дрок, почесний голова Спілки офіцерів Євген Соколов, головний суддя змагань, керівник гуртка «Стрілецький» (БУТ) Орест Лимич, випускник стрілецького гуртка (1997 рік) Юрій Мацишин, викладачі гуртків, учнівська молодь.

 – Ми зараз живемо у непростий час, і важко передбачити, які виклики будуть завтра чи за кілька років, – сказав у своїй промові до учнів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. – Тому кожен із нас має бути готовим зі зброєю в руках захищати нашу Вітчизну. Тож ці змагання, і взагалі всі патріотичні заходи, які проводять зокрема в нашому місті, покликані піднімати бойовий дух.

 – Нація формується і гартується не за один день, тому кожного дня має бути рутинна робота в цьому напрямку – в школах, сім`ях, державних установах. Я щиро вітаю всіх вас із прийдешнім святом, і вірю, що всі заходи, які проходять в Трускавці до знаменної дати 14 жовтня, укріплять наш бойовий дух і гордість від усвідомлення того, що ми – Українці! – зазначив Андрій Кульчинський.

Цикл заходів з нагоди Дня Захисника України продовжать акція «Мамина весна» (вшанування пам`яті загиблих воїнів АТО в яблуневому сквері в курортному парку, 11 жовтня, 16.00), святковий концерт «Щасливі діти України» (концертний зал санаторію «Трускавець», 11 жовтня, 17.20), патріотично-просвітницький захід «А боротьба триває далі…» («Криївка» музею історії Трускавця, 13 жовтня, 17.00), народне віче та концерт біля символічної могили воїнів УПА біля церкви Покрови (14 жовтня, 14.00), концерт за участі Галицького камерного хору «Євшан» та творчих колективів міста (церква Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, 18.00).

 Запрошуємо трускавчан та гостей міста долучитися до святкувань!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.