Відбулося останнє в цьому році засідання виконавчого комітету

 27 грудня пройшло чергове, останнє в 2019 році, засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. На ньому було розглянуто близько 40 питань, щодо більшості з них прийнято позитивні рішення. 

 Так, рішенням виконкому внесено зміни до обсягу субвенції з державного бюджету на програми соціального захисту населення на 2019 рік, погоджено благоустрій та обслуговування прилеглої території до житлового будинку № 38 на вул. Мазепи з влаштуванням гостьової стоянки автотранспорту, погоджено дозвіл на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для ТОВ «Рава-Руська теплостанція» (надають послугу для сан. «Перлина Прикарпаття»), затверджено план санації КП «Трускавецьтепло». Було повідомлено, що колишнім працівникам комунального підприємства нарешті виплачено заробітну плату, якої вони чекали місяцями. Санацію потрібно здійснювати, щоб розрахуватися з боргами КП «Трускавецьтепло» перед НАК «Нафтогаз України», а сума боргу сягає близько 7 млн. грн.

 Ряд рішень стосувалися зняття з квартирного обліку чи зарахування на нього, внесення змін до облікової квартирної справи та затвердження списків черговиків.

 Було затверджено перелік проєктів переможців конкурсу «Бюджет Громадських ініціатив м. Трускавця», реалізація яких здійснюватиметься у 2020 році. Це чотири проєкти: 1) будівництво дитячого майданчика «Невтрачений шанс» на вул. Стуса, 14, 2) «Спорт для населення» (Стуса, 14), 3) видання книги-путівника «Спацер старими вулицями Трускавця», 4) «Креативний Трускавець 3» (вул. Сагайдачного, 26).

 Кілька питань стосувалися упорядкування розміщення зовнішньої реклами в місті та питань техногенно-екологічної безпеки. Окрім того було прийнято важливі рішення «Про розмір допомоги на поховання деяких категорій громадян на 2020 рік» (встановлено суму допомоги у розмірі 2 000 грн.) та «Про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах м. Трускавця на 2020 рік» (фінансуються з Фонду соціального страхування на випадок безробіття та з місцевого бюджету). Внесено персональні зміни у склад деяких комісій виконавчого комітету у зв`язку з кадровими змінами в міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та планово-економічному відділі.

 З усіма прийнятими рішеннями виконкому можна буде ознайомитися найближчим часом на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради в розділі «Документи ТМР» – «Рішення виконкому».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.