Відбулося засідання IІІ майстерні з розробки Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону

  Як повідомлялось раніше проект розробки Стратегії реалізовуватиметься в рамках українсько-німецького партнерства (за фінансової підтримки «ENGAGEMENT GLOBAL»).

  Відбулося засідання у приміщенні Центральної міської бібліотеки. Слід зауважити, що бажаючих долучитись до процесу побільшало, також варто відзначити збільшення інтересу з боку місцевої преси. Як і на минулому засіданні, були присутні представники влади Трускавця та сіла Орів, начальники управлінь та відділів Трускавецької міської ради, депутати, члени виконавчого комітету,експерти. Також участь у майстерні взяли Валентина Гнасюк-Терлецька, регіональний координатор Західна Україна за дорученням «ENGAGEMENT GLOBAL», німецький фахівець-проектант Роланд Даннер та відповідальна за німецько-українську співпрацю між містом Трускавець та Землею Ватлінген Стефанія Козік.

  На сьогоднішньому засіданні присутні працювали над виокремленням основних пріоритетів методом аналізу головних проблем. Експерти запропонували критерії для визначення пріоритетів, після короткого обговорення їх визначили в такому складі: чи є вирішення проблеми є в межах компетенції міста ;гострота та важливість проблеми; наявність ресурсів для вирішення проблеми; час, який необхідно для вирішення проблеми; наскільки вирішення проблеми сприятиме економічному розвитку; частка громади, на яку впливає вирішення проблеми. Учасників поділили на три групи кожна з яких працювала у своєму напрямку(вирішення економічних завдань, вирішення соціальних завдань, вирішення екологічних завдань). Оцінювання проводили за шкалою від 1 до 5 балів. Підсумковий результат презентували на загал та обговорили. Дату наступного засідання з розробки Стратегії буде повідомлено після оцифрування сьогоднішніх напрацювань.

  Повний перелік напрацювань ІІІ майстерні з розробки Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону буде розміщено на сайті Трускавецької міської ради у розділі «СТРАТЕГІЯ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *