Сім’я і право в сучасній Україні

 Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. З сім’ї починається життя людини. Вона – джерело любові, поваги, прихильності без чого не може існувати людина.

 7 лютого в центральній міській бібліотеці відбулась інформаційна хвилинка «Сім’я і право в сучасній Україні» та інформаційно-консультативний прийом з основ сімейного права України. Провідний бібліотекар читальної зали Ореста Касперська розповіла присутнім про те, що сучасний світ змінюється дуже швидко, змінюються й вимоги до людини. Сім’я втрачає свою цінність, зростає кількість розлучень, але людина повинна проживати радісне і щасливе життя.

 Для тих, хто переймався питаннями сімейних відносин, складними людськими стосунками, проблемами в сім’ї, надала професійні відповіді з даних питань головний спеціаліст Трускавецького бюро правової допомоги Софія Габрівська.

 Саме щаслива сім’я дасть можливість чоловікам та жінкам свідомо розвиватися, бути гармонійними, самодостатніми, реалізованими в суспільстві. Бо коли щаслива родина, тоді багата Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.