Багатим та щедрим на цікаві зустрічі став цьогорічний листопад для школярів НВК «СЗШ N2-гімназія»

382Багатим та щедрим на цікаві зустрічі став цьогорічний листопад для школярів НВК «СЗШ N2-гімназія». У рамках декади географії та економіки учні 11-х класів зустрілись і поспілкувались із Сернек Наталією Ігорівною, фахівцем із профорієнтації Трускавецького міського центру зайнятості. В ході зустрічі майбутні випускники проходили тест за методикою Голанда, аби з’ясувати, до якої професії більш схильні: творчої, медичної, інженерної тощо. Учні переглянули 7 роликів про різні професії.

А наступним кроком стала зустріч уже у стінах міського Центру зайнятості, куди були запрошені учні 10-А класу, економічного профілю. Сюди вони завітали із вчителем 385економіки Сенькевич А.О., а екскурсію провела спеціаліст Центру зайнятості Хернел Н.І. Старшокласники ознайомились із інформаційними матеріалами про вакансії різних професій у межах України, про заробітну плату, профнавчання, започаткування власного підприємництва тощо. Крім того, головний спеціаліст Трускавецького бюро правової допомоги Шуляк Мар‘яна розповіла про права споживачів, як діяти в разі купівлі недоброякісних товарів, як захистити свої права. Дуже корисним став перегляд відеофільму про працю за кордоном, а зокрема, як не потрапити в рабство.

На завершення учні пройшли комп`ютерне тестування щодо виявлення здібностей до різних професій і отримали брошури: «Твої права – твій захист» (правові орієнтири для кожної дитини).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *