«Миколай іде – Різдво веде»

Свята Миколая чекають усі: і дорослі, і діти. Воно наповнене таємничістю, надією на чудеса, на перемогу добра, щирості, здійснення мрій та побажань.

            Учні СЗШ № 3 побували на різних за творчим задумом святах Миколая. Їх підготували вчителі Дуб М.М. (кл.керівник 2-А класу), Горічко С.Б. (кл.керівник 2-Б класу), керівник театрального гуртка «Модерн», соціальний педагог Даниляк І.Л.

            Це було традиційне свято «Горами, долами ходить Миколай» з віршами, піснями, грою на сопілках, які вдало виконували учні 2-А класу. Учні 2-Б класу підготували казку «Ніч чудес» , де головними героями були: Ангелик, Антипко, Карабас-Барабас, Баба Яга, птахи, звірі, казкові 

герої, герої оповідань. 

 

 

Пеппі пропонує своїм друзям написати лист святому Миколаю зі своїми побажаннями, Карабас-Барабас – вкрасти цей лист. Маленькі виконавці ролей дуже добре справились із поставленим завданням – глядачі їм повірили, співпереживали та раділи перемозі добра над злом.

            

При перегляді вистави присутні в залі поринули у справжню атмосферу казки. Майстерно виконували ролі учні 2-Б, 3-А, 6-Б, 7-А, 8-А, 8-Б класів, учасники театрального гуртка. Малеча переживала за вкрадений місяць, за те, щоб позитивні герої врятували прихід Миколая на землю, щоб він завітав у кожну домівку, до кожного хто заслужив на його любов.

           Учнів 3-Б класу вітав святий Миколай у Дрогобицькому драмтеатрі ім. Ю.Дрогобича. Туди вони прибули разом з батьками та класним керівником Забитко М.Р. для перегляду вистави

«Прибульчик».

 

            

Після участі в цих заходах діти переконались в тому, що треба робити добро, бо воно перемагає зло і є найсильнішою зброєю проти усіх хитрощів, лукавства і бід. Учні 5-А, 6-А, 6-Б та 7-А класів разом з класними керівниками Гаманюк Л.С., СкольськоюМ.Я., Машненко Н.Т., Пархоменко І.А. та батьками відвідали Маєток святого Миколая в м.Коломия , де зустрілися з святим Миколаєм, отримали подарунки від нього. Учні побували в робочому кабінеті та на пошті святого Миколая, де побачили велику кількість дитячих листів. Діти провели цікавий день, який запам’ятається їм надовго.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *