Результати учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови в 2018 – 2019 н. р. м. Трускавець

Результати учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

з англійської мови в 2018 – 2019 н. р.

м. Трускавець

 

8 клас

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

Місце

Навчальний заклад

Вчитель

1

Кончаківська Валерія Юріївна

40

І

СЗШ № 1

Дягілєва О.Я.

2

Кузько Алла Віталіївна

28,5

ІІ

НВК «СЗШ №2-гімназія»

Бутенко В.О.

3

Файфер Марта Олегівна

25

ІІІ

СЗШ №3

Мегес С.С.

4

Ткаченко Ірина Юріївна

23,5

ІV

НВК «СЗШ №2-гімназія»

Баб’як М.Я.

5

Палашовська Анна Андріївна

22,5

V

СЗШ №3

Мегес С.С.

6.

Іванців Арсен Віталійович

22

НВК «СЗШ №2-гімназія»

Дербаба Н.М.

7

Лейнард Андрій Юрійович

20,5

VІІ

СЗШ №1

Коробко В.Я.

8

Яцкевич Софія Богданівна

           16,5

VІІІ

СЗШ №3

Мегес С.С.

 

9 клас

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

Місце

Навчальний заклад

Вчитель

1

Павлів Яна Юріївна

48

І

СЗШ № 1

Коробко В.Я.

2

Головей Анна Олегівна

32,5

ІІ

НВК «СЗШ №2-гімназія»

Прокопішак О.В.

3

Сеньків Христина Миколаївна

29

ІІІ

НВК “СЗШ№2-гімназія”

Прокопішак О.В.

4

Павлечко Анна Святославівна

26,5

IV

СЗШ № 3

Мегес С.С.

5

Тесля Максим Ігорович

24,5

V

CЗШ №1

Стебельська Т.В.

6

Хай Ганна-Марія Михайлівна

21,5

СЗШ №1

Стебельська Т.В.

7

Водяник Соломія Романівна

           10

VІІ

СЗШ №3

Мегес С.С.

 

10 клас

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

Місце

Навчальний заклад

Вчитель

1

Наконечна Евеліна Володимирівна

53,5

І

НВК «СЗШ №2-гімназія»

Дукас Л.І.

2

Сегер Христина Андріївна

49,5

ІІ

СЗШ№1

Дягілєва О.Я.

3

Гнідан Софія Андріївна

41,5

ІІІ

СЗШ № 3

Шологін О.М.

4

Драновський Юрій Андріанович

36,5

IV

НВК «СЗШ №2-гімназія»

Дукас Л.І.

5

Шип Анна Сергіївна

32

V

НВК «СЗШ №2-гімназія»

Дукас Л.І.

6

Стечишин Марта Андріївна

29

VI

СЗШ №1

Дягілєва О.Я.

7

Іваськів Орест Олегович

           25

VІІ

СЗШ №3

Новік Г.І.

 

                                                                                  11 клас

 

 

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів

Місце

Навчальний заклад

Вчитель

1

Журавецький Артур Олегович

77

І

НВК «СЗШ №2-гімназія»

Прокопішак О.В.

2

Кахнич Софія Миколаївна

72,5

ІІ

СЗШ №1

Дягілєва О.Я.

3

Мицик Олександр Сергійович

70,5

ІІІ

СЗШ №3

Шологін О.М.

4

Хомин Андріана Романівна

69

ІV

СЗШ №1

Дягілєва О.Я.

5

Пастернак Андрій Ігорович

65

V

СЗШ №3

Шологін О.М.

6

Тершак Наталія Ярославівна

64

СЗШ №1

Дягілєва О.Я.

7

Скорик Денис Юрійович

           61,5

VІІ

СЗШ №3

Шологін О.М.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.