«Шевченко серед нас»

10

 «Не варто робити з Шевченка ікону! Шевченка треба читати!» – ці слова славетного актора Богдана Ступки стали лейтмотивом свята «Шевченко серед нас», що пройшло у НВК «СЗШ№2-гімназія» напередодні дня народження нашого Кобзаря.

 Саме так, твори Тараса Шевченка треба читати і перечитувати усім: дорослим та малим – бо кожному поколінню він має що сказати.

 Юні школярі, а це учні 5-А, 6-Б та 6-Г класів, разом із учителями української мови та літератури Олесею Рязановою і Галиною Живчин показали глядачам, що Тарас Шевченко, справді, живе серед нас. Він усюди: у щирих і відвертих віршах про Україну, у ніжних і ліричних піснях, у мальовничих пейзажах, простих гравюрах…

 Глядачі почули  Кобзареве слово «Заповіт», уривок із послання «І мертвим, і живим…», інсценізацію балади «Русалка», послухали ніжну, ліричну пісню «Зацвіла в долині червона калина», зачарувалися грою на скрипці «композиція «Реве та стогне Дніпр широкий». Побачили і малого Тарасика, допитливого, розумного, і дорослого поета, відвертого, щирого.

 Пам’ятаймо: якби кожен з нас так любив Україну, як Тарас Шевченко, то це би був справжній райський куточок на Землі!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.