Свято вроди

Справжнє свято вроди, ніжності, вишуканості та ерудиції влаштували учні 4-А класу зі своїм класним керівником Кулигіною Л.Б. Протягом години шість конкурсанток виборювали право носити почесне звання «Міс Чарівна Україночка».

Дівчатка виконували найрізноманітніші завдання: від презентації свого хобі до демонстрації умінь одягнути першокласника. До того ж показали   свої вокальні, танцювальні таланти, а також інтелектуальні здібності.

За час конкурсу дівчатка кілька разів змінювали костюми. Дуже ніжним було представлення костюму квітки українського віночка у супроводі пісні А.Матвієнко «Квітка-душа». Ефектним було дефіле у сучасному, діловому стилі, адже дівчинка ХХІ століття – це впевнена в собі, ділова особистість.

У перерві між конкурсами діти не нудьгували – вони обирали найсильнішого хлопчика і дарували додатковий бал своїй однокласниці. Татусі заплітали коси своїм донечкам, а мами створили команди і гуртом творили дива!

А родзинкою свята став виступ хлопців з авторською піснею про конкурс краси.

Кожна конкурсантка отримала своє особливе звання і подарунки: «Міс Ніжність» – Гербяк Оксана, Коробко Ольга – «Міс Привабливість», «Міс Вишуканість» – Абдулініа Софія, а Шевчук Анастасія   – «Міс Граціозність», «Міс Чарівність» – Дикало Катерина, що зачарувала присутніх своїм голосом, ніжністю і скромністю.

А от хто стане переможницею, залишалося інтригою до останньої хвилини. І ось вона – «Міс Чарівна Україночка» Губицька Оленка, дівчинка, яка випромінює енергію добра, творчості та ерудиції.

Отже, бажаємо вам радості, здоров’я і мирного неба! Дякуємо всім, хто долучився до свята!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *