Трагічний, величний і вічний Стус

           

IMG 2412

14 березня  на базі СЗШ №3 відбулася міська конференція «Трагічний, величний і вічний Стус» для учнів 10 – 11 класів та вчителів української мови та літератури.

          Зі вступним словом до присутніх звернулася методист методичного кабінету Гаврилик Ж.І., яка наголосила, що ми сьогодні маємо можливість вшанувати пам’ять геніального поета, прозаїка, перекладача, літературознавця, вічного борця за справедливість Василя Стуса. Він був і залишається «голосом сумління у світі розхитаних і розмитих понять честі, правди, порядності». Власне, наявність таких людей дозволяє вважати наш народ волелюбним.

     Учасники конференції заслухали доповід

ь вчителя української мови та літератури СЗШ №1 Огірчак Н.М.   про життєвий і творчий шлях Василя Стуса, а також авторську поезію у її виконанні. Учитель СЗШ №3 Кравчук Л.С. здійснила аналіз творчого доробку В. Стуса, зокрема його табірної поезії, а учні 10-А класу продемонстрували декламаторські здібності у виконанні поезій. Цікавими були виступи учнів 11-А класу НВК «СЗШ №2-гімназія» Чаплі Степана та Хомей Василини під керівництвом вчителя української мови та літератури Попадинець М.М.

     Усі виступи супроводжувалися цікавими мультимедійними презентаціями, відео життєвого та творчого шляху Василя Стуса.

     Присутні мали можливість оцінити масштаб його особистості, відчути інтелектуальний і духовний потенціал цієї унікальної постаті.

IMG 2419IMG 2431

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *