У другій школі- гімназії школярів посвятили в гімназисти

НВК «СЗШ N2-гімназія» уже не перший рік впроваджує різноманітні цікаві проекти, які базуються на традиціях, що започатковані з часу заснування гімназії. «Посвята в гімназисти» – один із тих масових заходів, які щорічно наприкінці грудня відбуваються у цих стінах. Тому для цьогорічних учнів 5-А та 5-Б класів вагомим кроком у доросле шкільне життя стало саме це дійство.

Актова зала привітала усіх: гімназистів, учителів, батьків та інших гостей – казковою атмосферою. Розпочалося свято цікавою мандрівкою двох головних героїв у Трускавець 1911 року. На екрані – фрагменти неймовірної подорожі, а на сцені оживають мешканці давнього міста: власник Трускавця зі своєю дружиною, елегантні панянки та діти сільської школи. Стрункі таємничі постаті шахових фігур переносять присутніх у битву чорних та білих королівств. А на завершення хлопці-мандрівники вдало повертаються у сьогодення після того, як засвоїли уроки дружби, навчилися цінувати знання та сучасні можливості. Вони передають послання з настановами від першого очільника міста-курорту для міського голови сучасного Трускавця Кульчинського Андрія Богдановича.

І ось, довгоочікувана мить – урочиста промова клятви гімназиста: учні стоять струнко, з хвилюванням повторюють обіцянку, усвідомлюють відповідальність і запам’ятовують кожне слово. Урочисто обіцяють «старанно навчатися, поважати старших, цінувати дружбу, допомагати товаришам і гордо носити нове почесне звання».

В знак того, що їх прийняли у велику гімназійну сім’ю, вони отримали від мера міста Кульчинського Андрія Богдановича та директора школи Гудзеляка Романа Зеноновича книжки гімназиста.

Гімназійна громада поповнилася гідними продовжувачами шкільних традицій.

На цікаву і щасливу дорогу до знань їх благословив отець Петро Івасівка та побажав здоров’я і наснаги до навчання. З вітальним словом та найкращими побажаннями звернувся до присутніх директор школи-гімназії Гудзеляк Роман Зенонович. До всіх привітань приєдналися гості свята: Форемна Інна Миколаївна, завідувач методкабінету відділу освіти Трускавецької міської ради, Стасишин Іванна Богданівна, спеціаліст відділу освіти Трускавецької міської ради, Гаврилик Жанна Ігорівна, методист відділу освіти Трускавецької міської ради, батьки та родичі школярів.

Отож, бажаємо юним гімназистам стати частиною дружної «родини» і своїми майбутніми успіхами примножувати здобутки НВК «СЗШ2-гімназія»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *