У ЗСШ №3 провели бібліотечний урок для учнів 4 класів

У СЗШ № 3 м.Трускавця був проведений бібліотечний урок «Цей чарівний світ – бібліотека», метою якого було викликати в учнів почуття поваги до книги, розкрити її значення, а також виробити в них потребу користуватися бібліотекою.

Його підготувала завідуюча бібліотекою школи Марія Горічко.

Під час уроку діти дізнавались: як книга прийшла до людей; про першу бібліотеку яку створив Ярослав Мудрий ще за часів Київської Русі; про перші майстерні, де переписували книги, які відкривав київський князь Володимир Святославович; як побудована робота в шкільній бібліотеці; повторювали правила користування книгами та правила поведінки в бібліотеці.

Особливу увагу, як для учнів 4 класу, бібліотекар звернула на довідкове бюро школяра і ознайомила учнів з книжковою виставкою «Книжки які знають усе». Діти з цікавістю гортали енциклопедії, словники, довідники.

В розділі «Дмитро Білоус – розважає і навчає» діти відгадували загадки на шкільну тематику.

Інтерактивною складовою уроку стала дискусія «Чи потрібна книга сьогодні?»

На закінчення уроку, з метою відродження і ознайомлення з традиціями, звичаями, національною культурою наших предків, які нерозривно пов’язані з освітою, була проведена вікторина «Наші обереги». З захопленням діти намагалися відповісти на запитання чотирьох турів: «Наші обереги», « Життя та побут українців», «Український народний одяг», «Народні символи».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *