Учні третьої школи поповнили скарбницю досягнень новими нагородами

Учні 9-А класу ЗСШ № 3: Олександр Мицик , Богдан Галин , Андрій Сливка , Василь Кіселичник ,Андрій Пастернак .Роман Бориславський  стали переможцями обласного конкурсу мультимедійних проектів (відеофільмів) «Моя маленька батьківщина – душі потіха та розрада».

Конкурс проводився з метою розвитку і підтримки творчої активності та здібностей учнів. Дев’ятикласники під керівництвом вчителів Ганчарик О.В. та Даниляк І.Л. створили фільм про рідне місто, який був визнаний найкращим в області.

За результатами конкурсу проектів GoCamp2017 школа виборола ІІ місце в області серед 15 найкращих шкіл Львівської області і матиме можливість організувати літній пришкільний англомовний відпочинковий табір із залученням іноземних волонтерів. Відпочиваючи в цьому таборі учні матимуть змогу:

– розвинути життєві вміння та цінності, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття;

– подолати мовний бар’єр;

– навчаться широко мислити, виходити за рамки однієї дисципліни, бачити зв’язки між різними явищами та предметами;

– обмінюватись культурними цінностями та розширювати світогляд.

Організація цього табору подолає стереотипи серед іноземців щодо України, сприятиме позитивному позиціонуванню України в світі.

Табір стане експериментальним майданчиком для новітніх технологій та методик навчання.

Керівником проекту була вчителька англійської мови Новік Галина Ігорівна

Пономаренко Світлана, учениця 11-А класу, поповнила скарбничку перемог учнів школи власним внеском, виборовши ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Це перемога і учениці. і вчителя української мови і літератури Наум Світлани Степанівни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *