Роботу Трускавецького територіального центру оцінено на відмінно

 Згідно розпорядження міського голови Трускавця Андрія Кульчинського № 463-р «Про проведення зовнішнього моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг» в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено зовнішній моніторинг оцінки якості надання соціальних послуг та фінансово-господарської діяльності.

 Створена Комісія з залученням депутатів міської ради, інших представників органів місцевого самоврядування, представників управління праці та соціального захисту населення, представників громадських організацій міста, колективу терцентру. Головою Комісії призначено секретаря Трускавецької міської ради Наталію Пономаренко.

 Моніторинг проходив в приміщенні терцентру, засідання відбулося вчора, 27 лютого. Комісія заслухала аналітичну записку директора Олени Пилат про роботу територіального центру за 2018-2019 роки, та провела спостереження за процесом надання соціальних послуг, проаналізувала опитування/анкетування отримувачів соціальних послуг, провела бесіди з працівниками та клієнтами терцентру, переглянула відповідні документи територіального центру.

 Комісія оцінювала роботу згідно кількісних та якісних показників надання соціальних послуг, з врахуванням Державних стандартів надання соціальних послуг в якому передбачено відповідний перелік критеріїв оцінки для кожної групи показників,забезпечення якості (адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, повага гідності отримувача, професійність).

 Паралельно з роботою комісії в приміщенні терцентру проходили щоденні заняття з підопічними, а саме заняття Університету третього віку, гімнастика та аеробіка, майстер-клас з паперопластики.

 Під час обговорення виступили секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, головний лікар Трускавецької міської лікарні, депутат міської ради Ігор Стасик, голова Ради ветеранів міста Трускавця Віктор Бессарабов, начальниця управління праці та соціального захисту населення Віра Ільницька. Всі звертали увагу на те, що якби в шкалі оцінки якості надання соціальних послуг була оцінка «відмінно», то Трускавецький територіальний центр без сумніву отримав би саме її. Тому оцінка «добре» як найвища в цій шкалі для Трускавецького терцентру означає саме «відмінно».

 Комісія роботі Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надала оцінку «добре» з відсотковим еквівалентом з врахуванням шкали оцінки якості надання соціальних послуг та рекомендувала продовжити роботу з суб’єктом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *