У Терцентрі згадували Івана Франка і його творчість

                                                         

                                                             «Франко — то гордість і окраса

                                                             свого народу і землі.

                                                                           Він, мов молодший брат Тараса,

                                                             обидва — волі ковалі»

 Іван Франко – борець за Україну. Після Тараса Шевченка в українській літературі не було постаті такого масштабу, як Іван Франко. Називаємо його Каменярем, який проклав рідному народові шлях у краще майбутнє. Називаємо його титаном праці, що високо підніс українське слово.

  До 163 річниці від Дня народження Івана Франка в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено літературну годину «Франко – ти гордість і окраса, свого народу і землі». Фахівці соціальної роботи відділення денного перебування підготували книжкову виставку творів Івана Франка, та розповіли про його творчість. Присутні читали поезію Каменяра та переглянули кіноролик  «Садиба Івана Франка в Нагуєвичах».

 50-томне академічне видання творів Франка — то лише частина із залишеного великим подвижником думки спадку своїм нащадкам. Мало хто у світовій літературі може зрівнятися з ним у творчих звершеннях. Люди такого масштабу діяльності репрезентують не лише свій народ і свою епоху, а й цілу світову культуру. „Поезію творить любов, а не злоба“, — наголошує Дмитро Павличко. Любов стояла і стоїть біля витоків життя, стверджує в людині людське, вивищує нас перед злом. Любов робить людину кращою, зігріває її теплом, дає наснагу для діяльності, творчості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.