Робіт багато – ціль одна

 У Трускавці проходить реконструкція міського парку, реконструкція мереж водопостачання від насосної до фільтрувальної станції, реконструкція мереж водопостачання на вул. Сагайдачного, капремонт вулиці Грушевського, реконструкція вул. Скоропадського, завершено капітальний ремонт мереж водопостачання на Сагайдачного, 21 та розпочинається ремонт мереж водопостачання на Сагайдачного, 19. Про це 25 листопада на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді доповів начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич.

 Міський голова Андрій Кульчинський зазначив, що масштабність робіт надзвичайно велика, поміняно близько 70% труб, і ніхто не рапортує про це на всю область, як це роблять в деяких інших містах. Детальні цифри щодо виконаних робіт у сфері житлово-комунального господарства будуть відображені у звіті за 2019 рік, зазначив очільник Трускавця. Але за сухими цифрами стоїть одна ціль – комфорт мешканців, котрі заслуговують на те, щоб жити на європейському курорті світового рівня.

 При тому, що зараз робіт виконується в рази більше, ніж в попередні каденції, коштів на це з міського бюджету витрачається менше. З 2016 року Трускавець працює в системі ProZorro, коли закупівля товарів та послуг проходить в рамках тендерних процедур. Внаслідок цього місто суттєво економить, кожен може відслідкувати які підприємства виконують роботи або надають послуги у Трускавці.

 Правильне та ефективне використання коштів міського бюджету стало причиною того, що в Трускавці за останніх 4 роки зроблено дійсно дуже багато, хоча бюджети міста 2015-2019 рр. є доволі скромними у порівнянні з попередніми періодами в доларовому еквіваленті (див. діаграму).

 «Хоча міський бюджет зараз значно менший порівняно з тим, яким він був п’ять чи десять років тому, але ми змогли знайти внутрішні резерви і за набагато менші гроші зробити переворот в місті. Переворот в позитивному значенні цього слова. Мешканці бачать, скільки всього зроблено в житловому фонді (перекриття дахів, ремонти ліфтів, заміна інженерних мереж в будинках, утеплення тощо), скільки відремонтовано вулиць, внутрішньоквартальних проїздів, як змінилися в кращу сторону наші школи, садочки, заклади культури, міська лікарня. І ми продовжуватимемо працювати в цьому ж напрямку», – прокоментував ситуацію з видатками з бюджету міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *