«Гордість Трускавця – 2017» – у Трускавці відбулась друга церемонія щорічної премії «Золотий лотос»

20 січня 2018 року в курортно-готельному комплексі “Rixos-Прикарпаття” відбулась церемонія вручення відзнаки «Гордість Трускавця – 2017».

«Гордість Трускавця» («Pride of Truskavets») – щорічна відзнака, символом якої є Кришталевий лотос. Мета премії – відзначити людей і заклади, що популяризують місто курорт Трускавець в Україні, Європі та світі. Заснувала премію ГО “Європейська інтеграція України” (на сьогоднішній день організація перейменована в Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України») в співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Трускавецькою міською радою. Вперше Премію “Гордість Трускавця – 2016” вручали в січні 2017 року .

Серед кандидатів на відзнаку в 2017 році були успішні діячі, спортсмени, підприємці, митці, готельєри та ресторатори Трускавця. Громадський контроль за проходженням відбору кандидатів здійснювала Громадська рада Премії до якої ввійшли авторитетні трускавчани. Очолив раду Іван Михайлович Скибак.

Цьогоріч, окрім домінантів гостями премії стали народні депутати  Микола Величкович, Оксана Юринець та Богдан Матківський, заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко, представники Сяноцького повіту та депутати Трускавецької міської ради. Прибув на церемонію Владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії Ярослав (Приріз). Вручали відзнаки депутати Верховної ради, заступник голови ОДА Ростислав Замлинський та міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Цього року в наступних номінаціях були відзначені:

«Амбасадор Трускавця-2017»

В цій номінації було відзначено Володимира Козявкіна (Героя України, доктора медичних наук, професора, генерального директора Міжнародної клініки відновного лікування) та Ольгу Бенч (професора, доктора філософії, народну артистку України, дипломата).

«Менеджер року»

В трійку кращих увійшли Віталій Мицак (спортсмен, засновник і співвласник гірськолижного курорту «БУКОВИЦЯ»), Тарас Чекурда (підприємець, власник дельфінарію «Оскар») та Андрій Остапчук (економіст, перший заступник генерального директора ТзОВ «Санаторій «Шахтар»). “Кришталевий лотос” в цій номінації дістався Андрію Остапчуку.

«Спортсмен року»

Тут були відзначені Ірина Гусяк (майстер спорту, неодноразова чемпіонка України, чемпіонка Кубку Європейських націй та чемпіонату світу  з вільної боротьби) та Петро Олар (майстер спорту, чемпіон Європи з пауерліфтингу). “Кришталевий лотос” отримала Ірина Гусяк.

«Митець року»

Голосування визначило трійку лідерів. Ними стали: Ігор Нич – директор Трускавецької школи мистецтв, Наталія Поліщук – українська художниця та Ірина Бердаль-Шевчик – мисткиня, фотохудожник. “Кришталевий лотос” отримав Ігор Нич.

«Готель року»

В трійку кращих, за підсумками голосування, увійшли готель “Моцарт”, готель “Трускавець 365” та готель “Оскар”. За рішенням журі “Кришталевим лотосом” було відзначено готель “Моцарт”, реконструйований зі старої вілли.

«Оздоровчо-відпочинковий заклад року»

Були відзначені «Міротель» та «Лісова пісня». А Кришталевого лотоса отримав ГКК «Лісова пісня»

«Розважально-відпочинковий заклад року»

У трійці кращих закладів у цій номінації було відзначено розважальний комплекс “SOHO TERRA”, кінотеатр “Злата” та ПК ім. Шевченка. «Кришталевого лотоса» отримав “SOHO TERRA”

«Ресторан року»

Кращими ресторанами було визнано “Е-мое” (яке отримало “Кришталевого лотоса”) та “Сосновий бір”.

«Кафе року»

Кращими кафе було названо “Львівську майстерню шоколаду” та кав’ярню “Старе місто”. “Кришталевий лотос” дістався “Старому місту”.

«Відкриття року»

Цьогорічним відкриттям року було названо “Урбан-бібліотеку”. А відкриттям року стали також гірськолижний комплекс «Буковиця» та готель «Трускавець 365»

«Подія року»

В 2017 році в місті пройшов ряд яскравих подій, які рекламували Трускавець на всю країну. Поміж ними було відначено трійку кращих, в яку увійшли I та ІІ Етапи Чемпіонату України з автогонок «Grand Prix Truskavets», Фестиваль польської культури. Та “Кришталевий лотос”, за підсумками голосування дістався першому Міжнародному дитячому гірськолижному Кубку «BUKOVYTSIA OPEN. Приймає Трускавець».

 «Закордонним партнером року»

було визнано Сяноцький повіт (Польща). Представники Сяноцького повіту прибули на церемонію, висловили свою вдячніть та повагу і, в свою чергу, вручили відзнаку Володимиру Козявкіну та “Клініці відновного лікування” за те, що саме тут, в Трускавці, проходять якісне лікування та реабілітацію діти із Польщі.

За особливі заслуги в популяризації Трускавця «Кришталевого лотоса» отримали:

Готельно-курортний комплекс «Ріксос-Прикарпаття»

Гірськолижний комплекс «Буковиця»

Дельфінарій «Оскар»

Міжнародна Клініка відновного лікування

Подякою Голови Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму були відзначені Олена Палагута – директор ГКК «Ріксос-Прикарпаття», Віталій Мицак – власник ГК «Буковиця», Тарас Чекурда – власник дельфінарію «Оскар» та Михайло Гордієвич – лікар-ординатор Міжнародної Клініки відновного лікування.

Подякою голови Львівської обласної державної адміністрації були відзначені директор  музею Михайла Біласа Олена Білас-Березова, яка цього року була ведучою заходу, директор музею історії міста-курорту Галина Коваль і трускавецька художниця Наталія Поліщук.

Всі номінанти були також відмічені подякою міського голови Трускавця Андрія Кульчинського.

“Приємно, що такі заходи відбуваються і що вони згуртовують навколо себе людей. Колись я скептично ставився до всякого роду нагород, грамот, відзнак. Але з часом приходить розуміння, що воно важливо. Важливо відзначити тих, хто працює, хто добре робить свою роботу, хто робить свій вклад в промоцію міста. Таких людей немало, часом їх не видно, про їхню роботу можуть знати одиниці, тому треба про це говорити і показувати. І треба працювати надалі, рухатись вперед, бо, як би там не було, якщо ти твердо знаєш, що робиш потрібну роботу, рано чи пізно вона буде оцінена” – наголосив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

«Насправді підготовка до такого дійства потребує неймовірну кількість зусиль і енергії. Але сьогоднішні емоції виправдовують ці зусилля адже цьогоріч нам вдалось зібрати ще більше людей, ще більше закладів представити в номінаціях. Хочеться, щоб відзнака “Гордість Трускавця” відзначала роботу тих, хто прославляє наш курорт тут в місті, на всю Україну, за кордоном. Хочеться щоб ці люди мали можливість хоч раз в рік спільно зібратись і отримати заслужене визнання і заслужену оцінку результатів своєї праці Дякую всім, хто долучився, підтримав, допоміг, дякую “Ріксос Прикарпаття”, які вже вдруге приймають на високому рівні церемонію нагородження. Особлива подяка журналістам за висвітлення. Хочеться вірити, що в наступному році нам вдасться організувати все на ще вищому рівні та зробити цю відзнаку хорошою традицією” – розповів організатор, голова правління Міжнародного Центру  “Європейська інтеграція України” Іван Цегенько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *