Перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців можна в мережі Інтернет на сайті Державного реєстру виборців

До уваги жителів міста Трускавця!

31 березня 2019 року – чергові вибори Президента України.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Трускавецької міської ради.

Особливо це стосується виборців:

  • які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
  • колишніх військовослужбовців строкової служби;
  • громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
  • громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
  • які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Уточнити свої персональні дані виборці міста Трускавця можуть за адресою Трускавецької міської ради: вул. Бориславська,1, каб. 29 (3 поверх).

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних, з 8.00 год. до 17.00 год. Обідня перерва: 12.00 год.-13.00 год.

Також перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців можна в мережі Інтернет на сайті Державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua) Центральної виборчої комісії (http://cvk.gov.ua) за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:LOGIN) після проходження простої процедури реєстрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.