Комісія ТЕБ І НС прийняла ряд рішень для регуляції питань щодо запобігання коронавірусу на території Трускавця

 П Р О Т О К О Л  №10 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і надзвичайних ситуацій від1березня 2020 року.

Засідання провів заступник міського голови,  голова міської евакуаційної комісії
Ткаченко Олександр Олександрович.

Присутні:     Члени комісії (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

I.Щодо утворення провалля в межах гірничого відводу рудника 2 Публічного акціонерного товариства “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство“Полімінерал”.

IIПро стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої корона вірусомCOVID-2019.

          СЛУХАЛИ:

IЗаступникаміського голови Ткаченка О.О.щодоутворення провалля в межах гірничого відводу рудника №2 Публічного акціонерного товариства “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал”котрий доповів про ситуацію, що склалася, а саме :

Близько 11.00 15 березня 2020 року гірничого відводу рудника №2 ПАТ “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал” утворилося карстове провалля орієнтовним розміром 100 х 100 м та глибиною до 50 м.Прямої загрози руху транспорту в напрямку до м. Трускавець немає. 

Інформацію заступника міського голови Ткаченка О.О взяти до відома.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Начальнику Трускавецького МВ Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області (М.Гук)обмежити рух великовантажного транспорту на ділянці автомобільної дороги Дрогобич-Трускавець.Об’їзд проводити через міста Стебник та Борислав.

Термін виконання – постійно 

2. Начальнику відділу інформаційної політики та звязків з громадськістю ТМР (Л.Боднар) провести інформаційну роботу щодо безпечності діяльності курорту Трускавець серед населення та гостей міста у засобах масової інформації, друкованих виданнях та соціальних мережах інтернет.

Термін виконання – постійно 

          СЛУХАЛИ:

IIЗаступника міського голови Ткаченка О.О, про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-2019.

ВИСТУПИЛИ :

1.Голова правління ПрАТ СГК « Дніпро-Бескид» Чебаненко О.І.

2. Головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР Стасик І.С.

3Заступник директора ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води» Пахович А.А.

4. Генеральний директор ГКК «Карпати» Грицак Л.Я.

5. Перший заступник директора санаторію «Шахтар» Остапчук А. Ю.

6. Заступник директора санаторію «Кришталевий палац» Яворський Ю.М.

7. Начальник управління фінансів ТМР Федоричак М.М.

8. Керівник ТзОВ  «Інтертранстур» Асафат І.

9. Начальник відділу освіти ТМР Лобик О.П.

З метою запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID 2019, беручи до уваги постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 2019», рішення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС (протокол № 6 від 10 березня 2020 року)та (протокол №7 від 15.03.2020 року)

          КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. КНП « Трускавецька міська лікарня» ТМР( І.Стасик)відділу інформаційної політики та звязків з громадськістю ТМР ( Л.Боднар) інформувати населення з питань профілактики зараження коронавірусною інфекцією через місцеві засоби масової інформації . 

Термін виконання – постійно 

2.КНП « Трускавецька міська лікарня» ТМР( І.Стасик),:

2.1. Забезпечити:

2.1.1. Посилений моніторинг стану захворюваності населення міста на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCov.

Термін виконання – постійно 

2.1.2. Своєчасне подання міському голові, голові міської комісії з питань ТЕБ і НС, департаменту охорони здоровя ЛОДА інформації та пропозицій для прийняття ефективних управлінських рішень.

Термін виконання – постійно 

2.1.3. Створення та ведення обліку наявного резерву медичного персоналу, що перебуває поза межами системи охорони здоров’я (зокрема медпрацівників з епідеміологічною підготовкою, що змінили місце роботи, працездатних пенсіонерів тощо).

Термін виконання – постійно 

2.1.4. Підтримання необхідного запасу засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

Термін виконання постійно

2.1.5. Підготувати бюджетний запит до управління фінансів ТМР, щодо виділення коштів для придбання лікарнею медичних засобів для запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID – 2019.

                                                                                  Термін виконання до18.03.2020 р

2.2. Опрацювати питання щодо:

2.2.1. Першочергового забезпечення засобами індивідуального медичного захисту, зокрема респіраторами, медичних працівників та в разі необхідності розглянути можливість здійснення їх закупівлі .

Термін виконання – постійно 

3.Суб’єктам господарювання, що надають послуги з пасажирських перевезень:

3.1.Проводити дезінфекційні заходи у транспортних засобах громадського користування, на вокзалі, станції, в інших приміщеннях, де перебувають пасажири не менше трьох разів на день.

Термін виконання – постійно 

4Структурним підрозділам Трускавецької міської ради (управлінням, відділам, окремим підрозділам)

4.1. Забезпечити неухильне виконання Алгоритму запровадження протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу 2019-nCovна території області та Комунікаційного плану щодо визначення алгоритмів дій у разі виникнення захворювання на коронавірус 2019-nCovз урахуванням заходів, передбачених у Національному плані протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2020 року №93,та у плані протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19у м. Трускавець затвердженого рішенням чергового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС від 26.02.2020 року Протокол №7).

Термін виконання – постійно

4.2. Максимально обмежити:

– пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

– проведення культурних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон.

Термін виконання – до стабілізації ситуації

4.3. Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), у тому числі засідань виконавчого комітету Трускавецької міської ради та сесій міської ради (за винятком виключних випадків).

Термін виконання – до стабілізації ситуації

4.4. Скасувати проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Термін виконання – до окремого розпорядження

4.5Перевести усі масові соціально значимі заходи в режим здійснення інтернет-стримінгу.

Термін виконання – до стабілізації ситуації

4.6.  Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

Термін виконання – до стабілізації ситуації

4.7.Обмежитидоступ до центрів обслуговування клієнтів надавачів комунальних послуг та центрів надання адміністративних послуг. Максимально перевести обслуговування клієнтів в онлайн режим.

Термін виконання – постійно, до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження.

          

        5. ТзОВ « Трускавецькі лікувальні води» (А.Тарнавський):

        5.1.Забезпечити дезінфекцію рук для відвідувачів бювету перед вживанням мінеральних вод.

                                                                                        Термін виконання-негайно

6Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності та сфер управління, керівникам санаторно-курортної, відпочинково-лікувальної та готельної сфер міста:

6.1. Забезпечити проведення дезінфекційних заходівпоточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (ринки, торгівельні заклади, супермаркети, заклади громадського харчування тощо).

                                                                    Термін виконання – постійно.

6.2. Рекомендувати:

6.2.1. Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

Термін виконання – до стабілізації ситуації

6.2.2. Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

Термін виконання – до стабілізації ситуації

6.2.3. Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

Термін виконання – до стабілізації ситуації

6.2.4. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання.

Термін виконання – до стабілізації ситуації

6.2.5. Обмежити роботу закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів, магазинів (крім аптек, автомобільних заправочних станцій та продуктових торгівельних закладів).

У випадку роботи закладу керівник зобовязаний забезпечити мінімальну відстань між людьми 1,5м, здійснювати дезінфекційні заходи, не допускати контакту з продавцем, контролювати температуру працюючого  персоналу та не допускати до роботи працівників з підвищеною температурою та ознаками ГРЗ. При вході в приміщення встановити антисептичні засоби для рук. По можливості кварцувати та провітрювати приміщення.

Термін виконання – постійно, до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження

          

7.Управлінню праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради (В.Ільницька)Територіальному центру соціального обслуговуванняТрускавецької міської ради (О.Пилат)забезпечити постійний моніторинг стану життєзабезпечення одиноких осіб похилого віку, позбавлених стороннього догляду та інших соціально-незахищених верств населення.

Термін виконання – постійно, до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження.

8. Сектору з питань цивільного захисту населення Трускавецької міської ради (І.Зомбік) спільно з відділом інформаційної політики та зв’язків з громадськістю (Л.Боднар)терміново розмістити в засобах масової інформації повідомлення про прийняті заходи даним протоколомта довести прийняте рішення до всіх суб’єктів господарювання міста незалежно від форми власності та сфери управління для негайного виконання.   

Термін виконання негайно.

                                                                                                                                                                                                                                   

           Голосували: «за» – 15;    «проти» – 0; «утримались» – 0.

Заступник міського голови,

голова міської евакуаційної комісії              (підпис)               О. ТКАЧЕНКО

            Секретар комісії                                                 (підпис)              В. ЧАПСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.