Перевірка оцінила роботу служб міської ради на відмінно

 Минулого тижня у Трускавецькій міській раді пройшла перевірка щодо виконання заходів, визначених Указом Президента з відбору та залучення громадян України на контрактну військову службу. Про це 27 січня на щотижневій   оперативній нараді в міській раді повідомив начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи Трускавецької міської ради Юрій Солян.

 Перевірку здійснювала комісія у складі працівників Дрогобицько-Бориславського ОРВК та представників 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів). За її підсумками роботу міської ради оцінено на відмінно.

 Юрій Солян подякував за всебічне сприяння співпраці з військкоматом керівному складу Трускавецької міської ради, а також Трускавецькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості (директор Маргарита Роман) та КП «Редакція міського радіомовлення» (директор-головний редактор Любомир Поливка).

 Також очільник відділу повідомив, що минулого тижня розпочалися підготовчі заходи з проведення набору на строкову службу до лав Збройних Сил України. Зараз напрацьовується проєкт рішення виконавчого комітету щодо самого відбору на чергові призови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.