«Правничі ігри» завершили Всеукраїнський тиждень права у Трускавці

 Цікаві питання, правильні відповіді, дипломи, подарунки, обійми та нові знайомства – так пройшли «Правничі ігри» у м. Трускавець. 

 13 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права, з метою залучення молоді до правничої просвітницької діяльності, в залі засідань міської ради відбувся інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри» серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

 Підготували і провели даний захід Трускавецьке відділення поліції Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Трускавецьким міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та «Трускавецьким бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 Кожна школа представила команду з шести учнів. Команди мали мати назву та гасло, а СЗШ №3 ще й підготувала співоче представлення. Сама вікторина складалась з 6 блоків питань: з історії права, декларації прав людини, конвенції про права дитини, а також фото-питань та конкурсу «вгадай мелодію».

 Підрахунком голосів займалось компетентне журі в складі: інспектора з ювенальної превенції Трускавецького відділення поліції старшого лейтенанта поліції Вероніки Нерсесової, начальника відділу Трускавецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксани Плитин та головного спеціаліста відділу «Трускавецького бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Софії Габрівської.

 В результаті «запеклої боротьби» з відривом лише в 1 бал перемога команда «Захисники справедливості» – СЗШ №1, друге місце посіла команда «Альфа» – СЗШ №3, а почесне третє зайняла «Немезида» – НВК «СЗШ №2 – гімназія».

 Поліцейська вручила командам грамоти за зайняті призові місця, а кожен учасник отримав солодкі і корисні подарунки, які підготували відділ у справах сім’ї, молоді та спорту та «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також троє найактивніших гравців команд отримали ще й іменні грамоти від начальника Трускавецького відділення поліції.

 Окрема подяка вчителям правознавства за достойний рівень підготовки учнів до вікторини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.