Срібло і три бронзи вибороли трускавчани в Міжнародному турнірі з боксу

 20-24 листопада трускавчани брали участь у XVII Міжнародному турнірі з боксу на призи видатного львівського боксера Андрія Котельника. Традиційно проходить за партнерської підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

 У змаганнях взяли участь 200 юнаків 12 – 13 років з 5 країн: Німеччини, Польщі, Ізраїлю, Молдови, України, більш як 200 учасників.

 Трускавецьку школу боксу представляли 5 вихованців відділення боксу дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» ( тренер ДЮСК – Анатолій Гнатків )і четверо з них стали призерами міжнародних змагань : Летнянчин Олег, Садовяк Назар, Ковба Тарас вибороли бронзові медалі та треті місця, а Старовий Руслан поступившись у фінальному бою більш досвідченому боксеру з Києва, виборов «срібло» та друге місце.

 Зазначимо, що цього року почесними гостями турніру були: чемпіон світу серед боксерів-професіоналів у першій середній вазі за версією WBO (2005-2011) Сергій Дзінзірук, чемпіон Європи серед боксерів-професіоналів у надважкій вазі Олександр Дмитренко (2010-2011), найкращий боксерський тренер світу 2011 року, перший тренер Андрія Котельника Дмитро Сосновський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *