Степан Чапля, голова міського учнівського парламенту, представив Трускавець на Всеукраїнському молодіжному форумі

2-4 травня 2018 року на базі ДП «МДЦ «Артек», що в Пущі-Водиці, триває Всеукраїнський молодіжний форум “Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй» організаторами якого виступили Міністерство молоді та спорту, Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
На офіційному відкритті заходу учасників привітали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Сюзан Фрітц та уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.
Програма заходу поєднує в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь чекають лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Саміт надав можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.
Місто Трускавець представляє голова міського учнівського парламенту – Степан Чапля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *