Трускавецькі футболісти – срібні призери Всеукраїнського зимового турніру

 З 27 лютого по 1 березня у Трускавці в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» відбувся всеукраїнський юнацький турніру з футболу «Open Winter Cup of Truskavets-2020» («Відкритий зимовий кубок Трускавця»).

 Вихованці відділення футболу (тренер Олег Оринич) Трускавецького ДЮСК «Спортовець», виборовши чотири перемоги у своїй підгрупі та уступивши у фінальному поєдинку з рахунком 2:3 команді «Надія» (м. Кам`янське Дніпропетровської обл.), вибороли ІІ місце, Кубок та срібні медалі серед юнаків 11-12 років.

 У віковій групі 13-14 років трускавецькі «спортовці» також вийшли у фінал і зігравши внічию (1:1) з командою «Спарта» (м. Львів), стали срібними призерами всеукраїнського турніру за результатами пенальті 1:3.

 Всього у юнацькому турнірі з футболу змагались 24 команди юнаків 9-10, 11-12, 13-14 років з 8 областей України – Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Миколаївської, Чернівецької, Київської та Львівської.

 Змагання проводились під патронатом міського голови Трускавця Андрія Кульчинського. Організатори всеукраїнського турніру: відділ у справах сім’ї молоді та спорту Трускавецької міської ради та Трускавецький ДЮСК «Спортовець».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *