Трускавецькі спортсмени – бронзові призери обласних змагань з плавання

     08 лютого 2019 р. у м. Трускавці, в плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ», відбулись обласні змагання з плавання серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини (юн. 2007 р.н. дів. 2008 р.н.) :

     Загальне керівництво змаганнями здійснювало Львівське обласне відділення комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України ( начальник відділення Анатолій Ігнатович) та відділ освіти Трускавецької міської ради ( начальник Орест Лобик). Обслуговувала змагання суддівська бригада з числа тренерів ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

       Змагання носили особисто-командний характер і проводились з метою пропаганди та популяризація спортивного плавання, підвищення рівня спортивної майстерності юних плавців, підведення підсумків роботи серед спортивних шкіл Львівщини.

     У командному заліку, який визначався за сумою очок, набраних спортсменами в особистій       першості та естафетному плаванні, вихованці ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» на ІІІ місці:

                       

1        Аквапарк “Пляж” (м. Львів)                        – 264

2        ДЮСШ 9 (м. Львів)                                     – 186

3        ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» (м. Трускавець) – 135

4        ДЮСШ «Соколяни» ( м. Сокаль)               – 70

5        ДЮСШ ім. І Боберського ( м. Дрогобич)   – 41

6        Миколаївська РДЮСШ ( м. Миколаїв)       – 37

7        СК “Аква Віта” ( м. Львів)                             – 6

     Призерами обласних змагань з плавання серед спортивних шкіл Львівщини стали юні трускавчани: Допілка Сергій, Гавдяк Юрій, Кирчей Стас, Савенко Назар, Жгута Олександра, Горбовий Дмитро, Керч Олександр, Ковальчук Аліса, Скалич Христина, Пасічник Василь, Савшак Данило та Стефанишин Поліна.

     Підготували призерів обласних змагань тренери відділення плавання Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Андрій Жгута, Лідія Кухар та Богдан Смеречинський.                                                   

     З метою підготовки до виконання вимог на звання “Юний суддя зі спорту”, до суддівства та ослуговування змагань були залучені вихованці відділення плавання старшої вікової групи – Вітєбський Артур, Муцин Юліан, Гладкий Олег та Фендик Володимир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.